tarihi mezarlık ve kücük mağaraların bulunduğu yerdeki kaya | Define işaretleri ve anlamları

tarihi mezarlık ve kücük mağaraların bulunduğu yerdeki kaya

drogon

Kullanıcı
Değerli ustalar bu taş bana değişik geldi sanki üstüne sonradan taş konulmuş işaretler var gibi bir de siz değerli ustaların yorumlarını bekliyorum ilgilenirseniz sevinirim

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
Cevap: tarihi mezarlık ve kücük mağaraların bulunduğu yerdeki kaya

ben burda patlatılmamış kasamı görüyorum yoksa banamı öyle geliyor :D tek resim yeterli değil yokmu elinde başka resim tek resimle pek aydınlatıcı bilgi alabilmem mümkün değil yer güzel

ersan

Admin

merhaba DRAGON34 usta bu yerde bosluk sesi dinle.
ustam buyuk gusteriyor resimleri.

Son düzenleme:

Barbaros Hayrettin

Kullanıcı
Selamün Aleyküm

Sağ alt köşede üçgen "insan yüzü" suretine benziyor. Resimi yakınlaştırdığımda netlik kayboluyor, bu yüzden seçemedim. Bşluk tespiti yapman lazım. Mezar olduğunu düşünüyorum...

cantar

Vip Üye

hani bir doğal çatlak konumuz var ya ona uygun bu sadece duvarda değil.....
vgypx.jpg

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

var gibi değil var arkadaşım var.konmuş dediğindede var,sol kısmındaki ana kayadada var ön kayanın orta kısmı komple işlenmiş.
tek resim olmasına rağmen cantar ustamız bir şey demiş acaba ne.
sağlıcakla kalınız.

drogon

Kullanıcı

Cantar usta ne demek istediniz anlamadım ben bu fotoları akşam üstü çektim taşı fazlaca inceleme imkanım olmadı üzerinde işeretler var gibi geldiği için sizlerin de fikirlerine sundum fotoyu yeniden yüklemeye çalışacağım siz değerli ustalarımdan fotoları inceleyip yorumlarsanız sevinirim ben yeni başladım bu işlere acemiyim hata yaparsam kusura bakmayın lütfen Kusura bakmayın resmi boyutlandıramadım galiba ama şüpheli yerleri işaretledim

Moderatör tarafında düzenlendi:

drogon

Kullanıcı

var gibi değil var arkadaşım var.konmuş dediğindede var,sol kısmındaki ana kayadada var ön kayanın orta kısmı komple işlenmiş.
tek resim olmasına rağmen cantar ustamız bir şey demiş acaba ne.
sağlıcakla kalınız.
Ustam bana işretlerseniz sevinirim ben bu işlerde yeniyim benim anlayacağım şekilde işeretleyip yazarsanız sevinirim yardımlrınız için ALLAH razı olsun İKİZCELİ ustam

drogon

Kullanıcı

ben burda patlatılmamış kasamı görüyorum yoksa banamı öyle geliyor :D tek resim yeterli değil yokmu elinde başka resim tek resimle pek aydınlatıcı bilgi alabilmem mümkün değil yer güzel

Zebun ustam kasa nerede işaretleyebilirmisin merak etdim ersan usta da söylemiş ama nedense işretleyememiş ilginiz için sağolun ALLAH razı olsun

drogon

Kullanıcı

Konum nedense kitlendi kaldı birşeyler olduğu söylendi ama ne nerededir şahsen ben anlayamadım birde şu üzerine konulmuş kayanın üst kısmında yarısı görülen bir işret var anlayan ustalar bilgilerini esirgemezse sevinirim yorum yapandan da yapmayandan da ALLAH razı olsun