Türbe çevresinde haç merdiven | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Türbe çevresinde haç merdiven

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Çok geçmiş olsun abi evet söylemiştin. Latife amaçlı öyle dedim maksat tebessüm ettirmek :) Abi O alan boş bir alan değil. Bundan şüphem yok. Heleki kayadaki yüksek mineral orda bir zanaatkarında geçtiğini gösterir. Alan kısmen tahrip edilmiş ama değişim olmamış. Sen de hele nerden söküp getirdin burayı 😂

😂 köyde iken burayı paylaşamadım. Vücut kırgınlığı sebebi ile fazlada gezemedim. Yoksa detaylandırırdım. Yükseğe çıkamadım. Aslına bakarsan yüksekte işim de yok gibi. Fakat burası çok büyüleyici, sistematik bir iş var burada. Burada derken, sadece bu resmin olduğu yer değil, köyün genelinde bir sistem var.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
😂 köyde iken burayı paylaşamadım. Vücut kırgınlığı sebebi ile fazlada gezemedim. Yoksa detaylandırırdım. Yükseğe çıkamadım. Aslına bakarsan yüksekte işim de yok gibi. Fakat burası çok büyüleyici, sistematik bir iş var burada. Burada derken, sadece bu resmin olduğu yer değil, köyün genelinde bir sistem var.
Onun farkındayım zaten o yüzden soruyorum nerden buldun diye burayı. Sende sır vermiyorsun yok sana detay metay . Ustalara istişare yapıp söyleyeyim yeri söylemeden sana zırnık bilgi koklatmasınlar 😂😂😂🤣🤣🤣

KANAS_USTA

Admin
Aynen orası gardasim kayaligin sol bitim yeri on tarafında özellikle tekleme ve yer kayasinin olduğu yerde mahsen girişi bakıver mezar odan orada. Bir de merdivene sirtini ver 40 adım karşıya bakıver burası haritalı yer. Sevgiler

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Aynen orası gardasim kayaligin sol bitim yeri on tarafında özellikle tekleme ve yer kayasinin olduğu yerde mahsen girişi bakıver mezar odan orada. Bir de merdivene sirtini ver 40 adım karşıya bakıver burası haritalı yer. Sevgiler
Ustam söylemeyeydin iyiydi. Tamda ağzından lafı alıyordum :D :D :D