Türbe çevresinde haç merdiven | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Türbe çevresinde haç merdiven

TRUVA

Admin
Aynen orası gardasim kayaligin sol bitim yeri on tarafında özellikle tekleme ve yer kayasinin olduğu yerde mahsen girişi bakıver mezar odan orada. Bir de merdivene sirtini ver 40 adım karşıya bakıver burası haritalı yer. Sevgiler
Sen gül bakalım gece sorarım sana ben bak görürsün. uyutmuycam seni kafanın etini yiycem görürsün. :D :D

TRUVA

Admin
Neyse bozkurt sana kıyamadım. Kayanın sol taraftan işaret ettiğim arka tarafını görmem lazım Esas giriş orada gibi. sağ ve soldaki noktaları yakından bak. küçük kasacık sezdim oralarda. yakın resmi olsaydı.. orta yukarıdaki yerden bir giriş olabilir.

Ekli dosyalar

• 20220729_140124.jpg
    20220729_140124.jpg
    540.8 KB · Görüntüleme: 11

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Sanada hayırlı bayramlar. Kovid olmuştum geçtiğimiz haftalarda, karantina mı köyümde geçirdim. Ankara ya 2 saat. Köy bencede ermeni Köyüymüş. Mozaik falan bulmak oldukça zor gibi.
Bozkurt ustam aşkolsun Ankaraya o kadar yaklaşmışsın keşke haber verseydin, Sen gelemesen de ben çıkar gelirdim yanına :)

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör

Kader25

Admin
Çok geçmiş olsun abi evet söylemiştin. Latife amaçlı öyle dedim maksat tebessüm ettirmek :) Abi O alan boş bir alan değil. Bundan şüphem yok. Heleki kayadaki yüksek mineral orda bir zanaatkarında geçtiğini gösterir. Alan kısmen tahrip edilmiş ama değişim olmamış. Sen de hele nerden söküp getirdin burayı 😂

Ne verirseniz klavyeniz ile o gelir sizinle. 😂 kanas ustam ecrini kazandı. Varmı başka sevap sevdalısı. 😄
Kardasim,
Listeye seni de yazdim.
Emekli.olayim burayi gezmeye gidelim.😁
Fotografin birinde bir bakrac gordum ici sapsari.
Teyit etmem lazim.

Yukaridaki o kayalik var ya, Kanas utamin oda girisi burasi dedigi kayalik. Buraya en az 3 ayri el degmis. Gelen birseyler yapmis gitmis.
Orada 10 dakika kalanin basi mi agriyor, istifra mi ediyor?