Yer altı kilise örnekleri hakkında ... | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Yer altı kilise örnekleri hakkında ...

Kaangirgin

Kullanıcı
Fotoğraf lara Bakarak gördüğümüz sutun başlığı ve haç işareti burda bir kilise oldugunu gösteriyor kilise yer altında değilmiş benim görüşümdur
Yikintilarin dan kalma kaç yüz yıl gecti üstünden bilemeyiz sizin arayacaginiz buranin mahsenini cubukla bosluk bakmaktir burasi yamacmidir dere yakinmidir

Yukarısında bir tepe var tepeden aşşagıya doğru bir eğim var eğim 10 derece lik eğime sahip hafif bir eğimdir

Yer üstü bir yapı olma ihtimalini benim bilgim çerçevesinde düşük görmekle beraber sizden gelecek yeni bilgiler ile değişecektir belki
Amaç zaten kati fikirlere saplı kalmadan irdelemek öğrenmek faydaya çevirip doğruya ulaşmak

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Yukarısında bir tepe var tepeden aşşagıya doğru bir eğim var eğim 10 derece lik eğime sahip hafif bir eğimdir

Yer üstü bir yapı olma ihtimalini benim bilgim çerçevesinde düşük görmekle beraber sizden gelecek yeni bilgiler ile değişecektir belki
Amaç zaten kati fikirlere saplı kalmadan irdelemek öğrenmek faydaya çevirip doğruya ulaşmak
Madem egimli dereye yakin bolgede kuyu arayin tunelli kolay bulacaginizi umuyorum iyi bir cubukcu lazim size

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Anladım roni abi

Evet dediğin gibi bir sıradışı yukarıdan aşağıya inen bir ivme eğim ve şekilleri var onunda farkındayım ama sadece farkındayım göz farkı bunun adıda
Gözden göze fark var
Gittiğimde kuşların çektiğinden attığımda sende bir bakarsın inşallah

Peki roni abi attığım resimler sana ne söylüyor özellikle haç işaretli olanlar
Hangi resimler?

Kaangirgin

Kullanıcı
Sonra tepe diyorsunuz o tepe hangi yönde o tepede bos değildir
Öklit abi

Araziye çok sık gitmediğim için yön bilgilerini doğru veremem
Ama yakın zamanda gidicem ve alt üst yakın uzak ters düz her açıdan resimleme yapıcam
O zaman daha sağlıklı olucaktır

Evet bir tepe var ERİK ağaçları özel güzel erikler oldugunu düşünüyorum ama tadmak nasip olmadı henüz

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Öklit abi

Araziye çok sık gitmediğim için yön bilgilerini doğru veremem
Ama yakın zamanda gidicem ve alt üst yakın uzak ters düz her açıdan resimleme yapıcam
O zaman daha sağlıklı olucaktır

Evet bir tepe var ERİK ağaçları özel güzel erikler oldugunu düşünüyorum ama tadmak nasip olmadı henüz
En kısa zamanda fotoraflama yapin konunuza ekleyin yonlerini unutmayin tepefe onemli papaz orda