Define Mekanı'na Özel Dedektör Kampanyası Hk | Sayfa 7 | Define işaretleri ve anlamları

Define Mekanı'na Özel Dedektör Kampanyası Hk

Karamıstık

Kullanıcı
Merhaba ustalar daha once 3s3d ve gradiometre li modelinden almistim kullanmayi bilmedigimizden bazi sikintilar yasadik benim icin onemli olan huseyin ustayi her aradigimda telefonumu acti bana yardimci olmaya calisti ya o yeterli bana. Bunu satıp enson modeli pulse 3s3d Plus modeli bu siteye özel olur fiyatı nedir. Teşekkürler.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Değerli Define Mekanı.com kullanıcıları,

Forum sitemiz kurulduğundan bu yana, sitemize kurumsal bir reklam alımı yapmamıştık, bunun başlıca nedenlerinden biri, firmalara güven konusu idi.Bu güven konusunu yıkıp bize güven veren firma ’dur. Sitemizde bulunup aktif olarak yöneticilik yapan ustalarımız ile istişare ettik, adlı firmanın iyi niyet ve fiyat politikasını inceledik. İyi niyetinden şahsen şüphem olmamakla birlikte fiyat konusunda yardımları da olacaktır.Konuya gelecek olursak bahsedeceğim reklam ve tarzı siz kullanıcıların menfaati için dir. Şöyle ki , bu sektörde güven vermiş olan Teknoloji Ekibi firması, sitemize özel indirim uygulayacak olup, amaca uygun cihaz tavsiyesine gerek uygulamalı gerek sözlü olarak destek sağlayacaktır.

Şahsım ile yapmış olduğu görüşmede, kimseye telefonda cihaz satmak istemediğini, cihaz alacak kişilerin cihazı bizzat gözleri ve elleri ile görmeleri gerektiğini, hatta uygulamalı testler yapması gerektiğini belirtti.

Kendine güvenen bir firma ve yönetici gördüm karşımda.

Bu sebeple bizde DefineMekanı.com olarak siz değerli üyelerimize bu firmayı tanıtmak, emeğiniz ile kazandığınız geliri uyduruk cihazlara ve tanımadığınız kimselere kaptırmamanız için tavsiye ediyoruz.

Yabancı cihazlara güvenemiyoruz, içinde çip var vs.. gibi düşüncelere de son veriyorlar, cihaz % 100 yerli üretimdir.

Firma yetkilisi Hüseyin bey, Sitemiz üzerinden kendisine ulaşan ve alışveriş yapacak olan üyelere indirim sağlayacaktır.

Sitemizin firma üzerindeki fiyat etkisi %5 ile %10 olacaktır.

Şöyle ki;

4000 TL Üzeri alış verişte %10 indirim.

4000 TL Altı alış verişte %5 indirim olacaktır.

Bu indirimden yararlanmak için, bu konunun altına referans kodu istiyorum yazmanız yeterli olacaktır. Size özel mesaj ile referans kodu iletilir. Veya @BoZKurT Ustamıza özel mesaj atarak referans kodu isteyebilirsiniz. @BoZKurT usta 12/24 saat içinde dönüş yapmaz ise @aliveli44 ustamızdan referans kodu isteyebilirsiniz.Referans kodu ile firmaya ulaştığınızda indirim geçerli olacaktır.
Her alış veriş için 1 referans kodu gerekmektedir.(nedeni: üye olmayıp konuyu gören kişilerin üye olanların hakkını yememesi içindir.)

Teknoloji Ekibine Teşekkür eder, üyelerimiz için hayırlı olmasını dileriz.

Merkez: Velibaba Mah Hukukçular Cad. No:24 Pendik / İstanbul
Mail adresimiz: teknolojiekibi@ g mail.comsales@teknolojiekibi.com
Telefon: 0 555 559 7196 – 0 216 379 2 379

DefineMekanı.com
Refaran kodu alabilirmiyim