Define Mekanı'na Özel Dedektör Kampanyası Hk | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Define Mekanı'na Özel Dedektör Kampanyası Hk

MAVRAN

Super Moderatör
Calkaya28 ustam tam isabet etti bizler maddi imkansızlıklar içinde bazen hobi bazen umut ile bu işi yaparız. Çok büyük paralar 10-20-30 az paralara birşeyler bulabilirmiyiz diye uğraşıyoruz.
Anladığım o ki biz yine çubuklara dalım edeceğiz. Kader ne yapalım.

esrarengiz2828

Kullanıcı
Ustalarımız vede cihazı üretip satan hüseyin ustamız gerekenleri söylemişşimdi buraya 100 bin defineci toplansa dedektör olarak %90 VLF Dedektörleri bilirler varsa yoksa makina dedikleri şey dedektördür pulseyi fazla bilmezler bü yüzden çok sayıda malı toprakta bırakıp giderler pulseler derindir ama ayrımı da vlf ye oranla zayıftır ama şu bir gerçektir definecilik akıl işidir diyelim adam malını yağtenekesine gömdü vlf ayrımda değersiz dedi yada görmedi bıraktın 50 kilo malı gittin çok yoğun çöplük alanı dışında alınan her metal sinyali önemlidir gelelim asıl meseleye defineyle uğraşanların büyük kısmı amatör vede maddi durumu zayıf kimseler 20 bin tl veripte lorenz pulse yada 12 bin tl veripte gpx 5000 vlf alamıyor bu durumda hem iş gören hemde ucuz vede kaliteli onların muadili olan cihaz arıyor bize lazım olan ucuz kaliteli iş gören bizi yolda bırakmayacak bir ürün buda Hüseyin ustayla elimizin altına gelmiş arar konuşursun gelip denersin test edersin kendi gözünle görürsün tecrübe edesin cihaz satmak için bir yığın yalan dolan anlatan bir satıcı değil gerçekleri diyen biriyle tanışırsın ama cihazı kimden alırsan al arazi tecrüben olacak kendini pişirecen akıllı olacan nekadar tecrübe okadar az boşa işlem yaprsın neye ihtiyacın varsa ona göre cihaz alacan
toprağım gerekeni yazmış bizede biraz dal atmış ama kendi açımdan söylüyorum elime geçipte kullanamayacağım ne dedektör nede pulse var öncelikle cihaz alacak arkadaşların şunu bilmesini isterim aliveli44ustamında dediği gibi cihazı tanımak için 50 saatan daha fazla cihazla karı koca şeklinden dahada samimi olunmalı tecrübeyle sabit ÇALKAYA 28toprağımda belirtmiş zaten bu iş kulak ve tecrübe ister yoksa her makinaya kötü der geçersiniz

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Calkaya28 ustam tam isabet etti bizler maddi imkansızlıklar içinde bazen hobi bazen umut ile bu işi yaparız. Çok büyük paralar 10-20-30 az paralara birşeyler bulabilirmiyiz diye uğraşıyoruz.
Anladığım o ki biz yine çubuklara dalım edeceğiz. Kader ne yapalım.
MAVRAN KARDEŞİM,
BİR YERDE DAHA YAZDIĞIMI HATIRLIYORUM,
kişi şirket sahibi,sadece bir cip cihaz dolu. madenden boşluk tespitine kadar ayrı ayrı mevcut.maden için bir tanesi 60000 avroya alınmış.bildiğim bir odanın üzerine götürdüm. bir sürü çekimler bilgisayarda incelendi.burada ne oda ne maden var dediler.bir noksanlığınız var ya kullanıcıda ya cihazlarınızda dedim.olurmu bu arkadaşlar türkiyede bir tane hem mühendisler hemde üzerlerine yok.biri çekiyor diğeri bilgisayardan inceliyor. ekipte cihazlarda ful. ama netice yok. boşluk için dört tekerli elle çekilerek boşluğun üzerinden geçerek tespit eden sistem.
kullanan dedimki kardeşim bir zahmet şuradan yatay olarak bir geçermisin.
tam girişin önüne tünele yaklaşık 4m derinlikte olan kısmı gösterdim. dediği burada bir deforma var görünüyor. ama tüneli deforme olarak görüyor.
şirket sahibi de onlara o kadar inanıyorki. söylemlerini doğru kabul ediyor.yanımıda bana yakın biride var,biz vardı yoktu derken,mühendisi maden için olanıda alarak bir ara eski mezarlığa götürmüş. tarihi bir meşenin altında tespit yapmışlar.geldiler burada bir şey yok ama biz malzemeyi bulduk.hayırdır nerede buldunuz. mezarlıkta meşenin altı.
orada bir şey yok kardeşim dedimsede ekip heyecanla ağacın yanına ulaştı.biz isteksiz isteksiz peşlerinden.ey YÜCE RABBİM dümdüz yerde sip sivri bela bu olsa gerek. burada malzeme yoksa kellemi koyarım .kelleni koymana da iddialaşmayada gerek yok kardeşim.şimdi anlarız.şimdi nasıl anlayalım 4m ye inilecek demezmi. yahu kardeşim burada ne malzeme nede boşluk var. burası hayvan girmesin diye çevrili idi. ya bir çivi ya bir tel parçası düşmüş toprağa karışmıştır.
üzerinde 20cm inmeye gerek kalmadı.küçük bir tel parçası kırığı. şimdi bir bakarmısınız. malzeme buhar oldu. mahcubiyet diz boyu. cihazları aldıranda onlar. şirket sahibi benim sözlerime itibar etmeye başlamışki abi gelirmisin dedi. benim oda var dediğim kısma geçtik. araçta çubuklarda varmış.aldı eline bir baktı. abi özür dilerim.şoktayım dedi. hiç konuşmada yüklendiler yolu tuttular. sonradan benim yakınımı yanına almış cihazların eğitimine aldırarak ona kullandırıyordu.onlarında işine son vermiş. yeğenim dediki,adları mühendis ama hiç bir arazi deneyimleri olmadığı gibi verileride hiç doğru okuyamamışlar. odanın boşluğunu niye alamadılar dedim. kis alanda en fazla 6 m yi alıyor.bizim yerde kisti ve oda derinliği 7m. üzerinde idi.
niye anlattım.derinliğinde dolayı boşluğu göremedi, verileri doğru okusa bir parçaya değerli demeyecekti.veya ayrımını bilse değersizi hiç almayacaktı.
tecrübe tecrübe tecrübe.yukarda yazdım arkadaş madenin cinsini bile ayırdı.hemde dedektörle.merak eden asi ustaya veya ankaralı ustaya sorabilir.günlük kullandığınız bir malzeme gibi cihazı tanımak ve kapasitesini bilerek ve arazide gerekli pratiği yapanlar,her cihazdan kapsitesine göre en yüksek verimi alabilir. değerli cihazda aceminin elinde ağaca çıkabiliyor.

MAVRAN

Super Moderatör
MAVRAN KARDEŞİM,
BİR YERDE DAHA YAZDIĞIMI HATIRLIYORUM,
kişi şirket sahibi,sadece bir cip cihaz dolu. madenden boşluk tespitine kadar ayrı ayrı mevcut.maden için bir tanesi 60000 avroya alınmış.bildiğim bir odanın üzerine götürdüm. bir sürü çekimler bilgisayarda incelendi.burada ne oda ne maden var dediler.bir noksanlığınız var ya kullanıcıda ya cihazlarınızda dedim.olurmu bu arkadaşlar türkiyede bir tane hem mühendisler hemde üzerlerine yok.biri çekiyor diğeri bilgisayardan inceliyor. ekipte cihazlarda ful. ama netice yok. boşluk için dört tekerli elle çekilerek boşluğun üzerinden geçerek tespit eden sistem.
kullanan dedimki kardeşim bir zahmet şuradan yatay olarak bir geçermisin.
tam girişin önüne tünele yaklaşık 4m derinlikte olan kısmı gösterdim. dediği burada bir deforma var görünüyor. ama tüneli deforme olarak görüyor.
şirket sahibi de onlara o kadar inanıyorki. söylemlerini doğru kabul ediyor.yanımıda bana yakın biride var,biz vardı yoktu derken,mühendisi maden için olanıda alarak bir ara eski mezarlığa götürmüş. tarihi bir meşenin altında tespit yapmışlar.geldiler burada bir şey yok ama biz malzemeyi bulduk.hayırdır nerede buldunuz. mezarlıkta meşenin altı.
orada bir şey yok kardeşim dedimsede ekip heyecanla ağacın yanına ulaştı.biz isteksiz isteksiz peşlerinden.ey YÜCE RABBİM dümdüz yerde sip sivri bela bu olsa gerek. burada malzeme yoksa kellemi koyarım .kelleni koymana da iddialaşmayada gerek yok kardeşim.şimdi anlarız.şimdi nasıl anlayalım 4m ye inilecek demezmi. yahu kardeşim burada ne malzeme nede boşluk var. burası hayvan girmesin diye çevrili idi. ya bir çivi ya bir tel parçası düşmüş toprağa karışmıştır.
üzerinde 20cm inmeye gerek kalmadı.küçük bir tel parçası kırığı. şimdi bir bakarmısınız. malzeme buhar oldu. mahcubiyet diz boyu. cihazları aldıranda onlar. şirket sahibi benim sözlerime itibar etmeye başlamışki abi gelirmisin dedi. benim oda var dediğim kısma geçtik. araçta çubuklarda varmış.aldı eline bir baktı. abi özür dilerim.şoktayım dedi. hiç konuşmada yüklendiler yolu tuttular. sonradan benim yakınımı yanına almış cihazların eğitimine aldırarak ona kullandırıyordu.onlarında işine son vermiş. yeğenim dediki,adları mühendis ama hiç bir arazi deneyimleri olmadığı gibi verileride hiç doğru okuyamamışlar. odanın boşluğunu niye alamadılar dedim. kis alanda en fazla 6 m yi alıyor.bizim yerde kisti ve oda derinliği 7m. üzerinde idi.
niye anlattım.derinliğinde dolayı boşluğu göremedi, verileri doğru okusa bir parçaya değerli demeyecekti.veya ayrımını bilse değersizi hiç almayacaktı.
tecrübe tecrübe tecrübe.yukarda yazdım arkadaş madenin cinsini bile ayırdı.hemde dedektörle.merak eden asi ustaya veya ankaralı ustaya sorabilir.günlük kullandığınız bir malzeme gibi cihazı tanımak ve kapasitesini bilerek ve arazide gerekli pratiği yapanlar,her cihazdan kapsitesine göre en yüksek verimi alabilir. değerli cihazda aceminin elinde ağaca çıkabiliyor.

Abi anladım şu bizim emocanlarda boyun bükmüş ellerini önden bağlayıp saygı gösteren yok ki onu göstersem aynen karşında öyle duruyorum. Hep vuruyorsun abi biliyorum insan sevdiğine vururmuş, kır yine kafamı sen haklısın kaç ay oldu bir ANKARA YA gelemedim ya ne yapsan hakkın var. Ama yinede seni seviyorum. (ALLAH) senden razı olsun Sevgili Abim.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Abi anladım şu bizim emocanlarda boyun bükmüş ellerini önden bağlayıp saygı gösteren yok ki onu göstersem aynen karşında öyle duruyorum. Hep vuruyorsun abi biliyorum insan sevdiğine vururmuş, kır yine kafamı sen haklısın kaç ay oldu bir ANKARA YA gelemedim ya ne yapsan hakkın var. Ama yinede seni seviyorum. (ALLAH) senden razı olsun Sevgili Abim.
biz sevdiklerimize cisimle değil,
tatlı sözlerle bazende güllerle vururuz. ALLAH SENDEN VE BÜTÜN ÜMMETİ MUHAMMED ten razı olsun inşaallah.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Selamünaleyküm,
Yaw bozkurt hep aynı şeyi yazıp duruyorsun, yok hoşgörü yok tatlı söz yok doğru insanların olduğu yer yok dürüst bir site falan filan.

Peki şimdi soruyorum,
@karadağ ustanın reklam veren kişi olması ve reklamını yaptığı ürünü allayıp pullamak yerine, gel gör dene , olmadı al git kullan yine olmadı gel geri ver demesi, güven konusunda doğru kişiler ile dost olduğumuzu göstermezmi ? Kendisine teşekkür ederim.

Esrarengiz ustanın orta yollu konuşması eğri büğrü değil, neyse odur demesi. Dürüstlük değilmi ?

İkizceli ustanın her an her kişiye tatlı sözle yaklaşması her daim yardımcı olma çabası kişiler hakkında doğru sonuca ulaşması ve haklarında bilgi vermesi, kişilerin yaptığı olumsuz yorumlara tatlı dille cvp vermesi !

Mavran ustanın hem bilgi vermesi hem eleştirmesi hem pozitif yaklaşması yardımcı olmak değilmi? İkizceli ustanın yazdıkların dan alıngan gibi davranmasına karşın, yinede saygı da kusur etmemesi, mütevazilikte nirvana yapması nedir ?

Calkaya usta aliveli44 usta, aldıkları cihaz hakkında olumlu olumsuz yazması eşitlik göstergesi degilmi?

Kısaca her bir üyenin mütevazi tavrı yardımcı olma gayesi gerçekten gözden uzakmı , bir tek benmi böyle görüyorumki hep aynı konuya değiniyorum.

Allah c.c sizlerden razi olsun. Bu ortamda bulunmaktan gurur ve onur duyuyorum.

Saygı ve sevgilerimle.

Not: konunun açılma amacı ve gayesi teknoloji ekibi .com un cihazları hakkında bilgi vermek yerli üretim cihazların tanıtımını yapmaktır. Karadağ adlı üyemiz, firma sahibidir. Dilediğiniz soruları iletişim bilgilerinden sorunuz, özel mesajlara bakacak vakti olmayabilir.

grasviti

Kullanıcı
Huseyin ustanin yani karadag ustanin cihazini kullanan biri olarak gidin test edin gönlünüze hangisi el verirse onu alin derim ben delta pulse 3S kullaniyorum cokta menmunum.herkezin kafasinda bir cihaz vardir onuda orda hem test hem gormus hem sorularinizi sorup aciklamasini almis olarak cihazinizi secersiniz begenirseniz alirsiniz begenmezseniz kimse kimse zorla biseyler satmaz. Sonucta alici sizsiniz size tavsiyem gidin görün akliniza takilanlari sorun test edin begenirseniz alin.

grasviti

MAVRAN

Super Moderatör
Selamünaleyküm,
Yaw bozkurt hep aynı şeyi yazıp duruyorsun, yok hoşgörü yok tatlı söz yok doğru insanların olduğu yer yok dürüst bir site falan filan.

Peki şimdi soruyorum,
@karadağ ustanın reklam veren kişi olması ve reklamını yaptığı ürünü allayıp pullamak yerine, gel gör dene , olmadı al git kullan yine olmadı gel geri ver demesi, güven konusunda doğru kişiler ile dost olduğumuzu göstermezmi ? Kendisine teşekkür ederim.

Esrarengiz ustanın orta yollu konuşması eğri büğrü değil, neyse odur demesi. Dürüstlük değilmi ?

İkizceli ustanın her an her kişiye tatlı sözle yaklaşması her daim yardımcı olma çabası kişiler hakkında doğru sonuca ulaşması ve haklarında bilgi vermesi, kişilerin yaptığı olumsuz yorumlara tatlı dille cvp vermesi !

Mavran ustanın hem bilgi vermesi hem eleştirmesi hem pozitif yaklaşması yardımcı olmak değilmi? İkizceli ustanın yazdıkların dan alıngan gibi davranmasına karşın, yinede saygı da kusur etmemesi, mütevazilikte nirvana yapması nedir ?

Calkaya usta aliveli44 usta, aldıkları cihaz hakkında olumlu olumsuz yazması eşitlik göstergesi degilmi?

Kısaca her bir üyenin mütevazi tavrı yardımcı olma gayesi gerçekten gözden uzakmı , bir tek benmi böyle görüyorumki hep aynı konuya değiniyorum.

Allah c.c sizlerden razi olsun. Bu ortamda bulunmaktan gurur ve onur duyuyorum.

Saygı ve sevgilerimle.

Not: konunun açılma amacı ve gayesi teknoloji ekibi .com un cihazları hakkında bilgi vermek yerli üretim cihazların tanıtımını yapmaktır. Karadağ adlı üyemiz, firma sahibidir. Dilediğiniz soruları iletişim bilgilerinden sorunuz, özel mesajlara bakacak vakti olmayabilir.

Bozkurt Kardeşim her ne olursa olsun, bu siteye kimseye söz söylemeyiz, şu an işteyim saat 17 civarlarında şöyle düşündüm. Türkiyenin bir ucunda ben bir ucunda başka bir kardeşim diğer ucunda başkası birbirini dünya gözüyle görmedik amma bu site sayesinde birbirine dua ediyor iyi niyet besliyoruz. Varmı başka bir açıklaması biz sitemizi seviyoruz. Başkada birşey söylemeyeyim sonra ucu birilerine yine dokunur, anlamıyorum nasıl haber alıyorlar hemen demek bizi öyle takip ediyorlar ki aklım almıyor. Kalın muhabbetle.

karadağ

Kullanıcı
Arkadaşlar herkese çok teşekkür ederim. Ortam çok sıcak ve doğal.

Daha önce de yazdığım gibi. Arkadaşlar ilk gayemiz birilerine cihaz satmak değil. İlk gayemiz insanların ihtiyacı olan doğru ürüne sahip olmasını sağlamak. Bu nedenle diyoruz ki. Gelin, oturup konuşalım ve sisin ihtiyacınıza uygun olanı belirleyelim, sonra da çıkıp deneyelim. Bu sayede ihtiyacınıza uygun ürünü bulmuş olursunuz.

Saygılar

MAVRAN

Super Moderatör
Arkadaşlar herkese çok teşekkür ederim. Ortam çok sıcak ve doğal.

Daha önce de yazdığım gibi. Arkadaşlar ilk gayemiz birilerine cihaz satmak değil. İlk gayemiz insanların ihtiyacı olan doğru ürüne sahip olmasını sağlamak. Bu nedenle diyoruz ki. Gelin, oturup konuşalım ve sisin ihtiyacınıza uygun olanı belirleyelim, sonra da çıkıp deneyelim. Bu sayede ihtiyacınıza uygun ürünü bulmuş olursunuz.

Saygılar
Sağol hocam gerçekten çok teşekkür ederim ALLAH razı olsun. Uzun yıllardır bu işi bazen bir hobi olsun diye bazen bir umutla bazen belki bu sefer diye boş zaman buldukça gezer yaparım. Çubuklar başımın tacı başkasına bana yalan. Şimdi niye böyle yazdım diye düşünürsünüz anlatayım ben ve benim gibi hayata RABBİM İN yardımıyla bir kenardan tutunmuş akşam bir ekmek yanında da katık olarak birşeyler bulunca sevinenlerin durumu malum. Şimdi hep hayalim oldu şöyle bir makinem olsa çubukla tesbit edince makineyi tutsam diye ama olmayacak bir hayali sadece kurmak ondan ileri gidemedim. Evet sizin makinenize diyecek sözüm asla yok iyi bir iş çıkardınız makinenizin güzel yanlarını kullanıp bilen kardeşlerim yazdı onlardan ALLAH razı olsun sizı de tebrik ediyorum. Yazılarınızı okudum çok iyimser bir yaklaşım sergilediğiniz içinde ayrıca teşekkür ediyorum ALLAH razı olsun.
Konumun özüne gelirsek bizler veya ben bu makineye sahip olma imkanım 0 gibi birşey benim için büyük paralar ancak albilecek arkadaşlar için güzel bir hizmete imza adiyorsunuz. ALLAH mahcup etmesin. Sizi RABBİM E emanet ederim. Kalın muhabbetle.