Define Mekanı'na Özel Dedektör Kampanyası Hk | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları

Define Mekanı'na Özel Dedektör Kampanyası Hk

blutx

Kullanıcı
Karadağ ustanın pulse 3s bende kullanıyorum 1 sene oldu huyunu sunu öğrendim !benim diyen nice yabancı menşeili cihazlara taş çıkarır derinlik olsun ayrım özeliği olsun tatmin edici. Cihazı arazide haşır neşir olarak birsüre kullanmak gerek huyunu suyunu çözmek için ustalaşmak için ustalaşırsan kolay kolay kacırmassın topraktaki metali ve cinsini ayırt edebilirsin, değiştrilebilir başlık sayesinde yüzeysel ve derin aramalar yapabilirsin veya uygun başlık kullanarak boşluk tespit edebilirsin.

blutx

Kullanıcı
Birkaç detay daha verim ben bu yöntemle kullanıyorum cihazı ,kullandığım tecrübelerime göre gayet yeterli bir cihaz pulse bir dedektör, amacı derin aramalarda kullanmak fakat başlık boyutunu küçültünce tek tek yani tek parada veya herhangi bir obje de bulunabiliyor .Başlığı büyütügün zaman derin aramalarda toplu halde bulunan para veya objelerde işe yarıyor bu yüzden cihazı alıcak olursanız küçük ve büyük başlık almanızda yarar var , arazide gezerken aranan bölgeyi ufakbaşlıkla gezip ufak döküntüleri toplayıp daha sonra büyük başlığı takıp aranan bölgeyi tekrar aramak güzel sonuçlar veriyor.3s cihazın geliştrilmiş hali 3s plus modeli daha derin daha stabil olduğuna eminim alacak arkadaşlar bunuda gözardı etmesinler.

Son düzenleme:

feylezof

Kullanıcı
Arkadaşlar, 75/80 cm den tek parayı(5-7 gr) algılayabilen bir cihaz biliyormusunuz,biliyorsanız lütfen yazınız,

metin77

Kullanıcı
Arkadaşlar, 75/80 cm den tek parayı(5-7 gr) algılayabilen bir cihaz biliyormusunuz,biliyorsanız lütfen yazınız,
Minelab 5000 45 başlıklı yada minelab gpz 7000 bu iki cihaz görürse görür diğerleri rüyasını görür.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Affection

Kullanıcı
Bazı önemli sorunlarımdan dolayı 1-2 aydır foruma düzenli giremiyordum.
Konuyu gördüğüm iyi oldu bu arkadaşların işyeride bana yakınmış biraz inceleyim sitelerini.
Yanlız sitede SEO adına birşey yok Google'dan gelenler nasıl bulacak orasını anlayamadım :)

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Bazı önemli sorunlarımdan dolayı 1-2 aydır foruma düzenli giremiyordum.
Konuyu gördüğüm iyi oldu bu arkadaşların işyeride bana yakınmış biraz inceleyim sitelerini.
Yanlız sitede SEO adına birşey yok Google'dan gelenler nasıl bulacak orasını anlayamadım :)
ilk sayfada adresleri ve iletişim bilgileri mevcut. sanırım gözünüzden kaçtı.
temin etme yönünde tasarruf düşünürsenizde bilgimiz olsun ki sitemize sağlanan indirimden faydalanabilesiniz.

ahmed23

Kullanıcı
Hayırlı uğurlu olsun İNŞALLAH

asterix

Kullanıcı
genelde diğer sitelerde dedektör satıcılarının diğer firmaların ürünlerini yeden yere vurmasıyla okuduğum yorumlarla kafam allak bullak oldu.inşallah dedektör bölümüne üye olduğumda bu kafa karışıklığım son bulucak.