Difine için hocaya gittik 3 harfli var sende dedi. | Define işaretleri ve anlamları

Difine için hocaya gittik 3 harfli var sende dedi.

Gitti

Kullanıcı
Mrblr dostlar.
Gecen yıl eşkiya gömüsü için gittigim yerden 3 harfli musallatı ile alakalı konu acmıstım bilenler hatırlıcaktır.
Bu yeri ve o musallat olma durumunu netleştirmek için birileri bir hoca önerdi ve gittik.
3 harflinin musallat oldugu şahısa hoca bakıp iz arayacak ve oradanmı musallat oldugunu söyleyecek dediler.

Biraz tuhaf geldi ama gittik.
Nese hoca kanepeyi ortala otur dedi yani tam ortasına.
Sonra birkaç sure okudu ve kalp atışın hızlandımı dedi evet dedim.
Bir sure daha okudu yine sordu ve evet dedim cünkü kalp atışım daha hızlandı.
Sonra ayaga kalk dedi karşıda kabe tablosu var ve oraya bakıp 21 defa sesli şekilde subhanallah zikrini çek dedi çektim.

Ayaklarını birleştir dedi birleştirdim.
Sonra süleyman hocam bu sahısta 3 harfli varmı,varsa şahsı sola dogru çek çek çek diye gür sesiyle seslendi.
Baktım hafif sola çekti vücudum durdukyere.
Sonra muhammed ali hocam 3 harfli bu şahsa zarar veriyomu vs,eger veriyosa geriye dogru çek çek çek ve düşür dedi.
Baktım vücut geriye gidiyo hafiften.

Sonra dediki; sende munafık 3 harfli var uzun zaman olmus bulaşmış dedi.
Difineden digil dedi.
Birde bana ilk iş sen evlenemezsin cünkü bu 3 harfli senin kısmetini baglamıs dedi.
İşlerim kötü dedim '2sen ellerinle alırsın ama elinden kayar gider rızkında işinde dedi.
Zaten hep bi rızık sorunu ve işsizlik saglık vs problemim var kaç senedir.
Hiçbir işim rast gitmez.

Herif kilomu sordu ve hesap yaptı 190 tl vücudunun zekatını vereceksin dedi.
Bu işten alim birine gidip kurtul yoksa 7 yıl geceince felç olursun dedi.

Siz yapın dedim tamam dedi 10 gün sonraya randevu verdi ve ogüne kadar 81 ihlas 41 fatiha ve 21 ayetel kürsi oku hergün dedi.
Bu 3 harfliyi zayıflatıcakmıs ve randevu günüde gidince hoca cıkartıp atacakmıs 3 harfliyi benden.

Tüm keyfim kaçtı moralim sıfır oldu dostlar.
Ekmek parasına muhtac durumlara düştüm zordayım bide 190 tl para var işin ucunda.

Birde iş yalan dolansa para boşa gidecek haybeye borclanacam sıkıntıya düşücem.
Ama bi yandanda herifin dediklkleri dogru oda var.
İnanın hakkım olan atamalaarda dahi haksızlıga ugrayıp işsiz kalıyorum.
Memuriyet hakkım bile bu yuzden mahkemede.

Vesselam bu konuda bilgisi tecrübesi olan ve hatta Allah dostu bi hoca tanıdıgı olan varsa bana yardımcı olmasını istirham ediyorum.
Yıldıznamemi dersiniz veya baska şekildemi bilmiyorum ama duruma uzaktan yardım edebilecek bir hoca tanıdıgınız varsa hocadan yardım istiyorum.

Not: eşkiya gömüsü ile ilgili soruma ise şu cevabı verdi hoca ''yanımdaki arkadasada baktı ve makatından girip beyninde dolaşmıştı 3 harfli ve o difinenin koruyucu sana gelmiş dedi arkadasıma''.
Bende ise onla ilgili digilmiş bu mevzu daha önceden bulaşmış.

ama hoca net digil yani ayrıntı vermiyor.
Ben yıllar evvel bi hocaya bikaç kez gittim adam isim anne adı ve mahalle ismi alıp ertesi gün gel deri ve bana neyim var söylerdi.
Bu öyle digil.
Zaten sureleride tam tecvid ile kıraat ile okuyamıyor yani o konuda egitimsiz.
Ben egitim aldıgım icin iyi bilirim tecvidle kuran okumayı.
Bu ayrınıtda beni tuhaf laştırdı biraz güven anlamında.

Kısacası S.O.S diyorum dostlarım.
Yardımcı olmaya calışan herkese şimdiden teşekkür ederim.

Kervan07

Admin
Cevap: Difine için hocaya gittik 3 harfli var sende dedi.

hititli ustam allah size acil şifalar versin..sizin daha önceki konuları takip etmiştim ve yorumlarda yapmıştım..benim anladığım eşkiya yerinde size bulaşmış olmaları..belki size daha öncede bulaşmışlardır ama sizin uykularınızı kaçıracak kadar tehlike yaratmıyorlardı..eşkiya yerinde size bir yeniden farklı 3 harfliler bulaşınca,iş cığrından çıktı tabii..
ben hocalara inanırım ama her hocaya değil..sizin gittiğiniz hoca belki sureleri iyi okuyamıyordur ama 3 harfliler ile bire bir bağlantısı vardır..fakat size yardımı olurmu bunu bilemem..

para konusuna gelince,eğer iyi olucağını bilsen 10.000tl bile bulub buluşturur verirsin eminim..bu 190 tl hocayamı verilecek yoksa herhangi birine de verilebilirmi?
hititli ustam eğer iyi bir hoca bulursan banada haber et ne olur..benim bilader var özel bir bakım evinde şizofren tedavisi görüyor..yıllar önce yurt dışında 3 harfliler musallat oldu kendisine..bu konu uzun biraz o yüzden kısa kesecem ama iyi bir hocaya ihtiyac var..
birinden duymuştum,telefonla bile tedavi eden hocalar varmış..hastanın kulağına sureleri okuyormuş ve hasta iyileşiyormuş..bilmem belki duymuşsundur bu tarz bir tedavi..
neyse ustam allah acil şifalar versin..allaha emanet olun

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

الْحَمْدُ ِللهِ وَحْدَهُ وَالصَّلاَةُ وَالسَّلاَمُ عَلَى مَنْ لاَ نَبِيَّ بَعْدَهُ

Soru: Bir kardeşimiz:

“Yatmadan önce abdest al! Fatiha, Ayete’l-Kursî, üçer kere İhlâs, Felak ve Nas surelerini oku. Cinleri evden kovmanın yolu: Saffat suresinin ilk on ayeti, 10 defa bir suya okunur ve üç gün üst üste eve serpilir. Sabah namazından sonra yüz defa:

لاَ إِلهَ إِلاَّ اللهُ وَحْدَهُ لاَ شَرِيكَ لَهُ، لَهُ الْمُلْكُ، وَلَهُ الْحَمْدُ، وَهُوَ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ قَدِيرٌ

Sitenizde yayınladığınız bu bilgilerin kaynağını sahih hadislere dayandırabilir misiz?” diye sormuş.

Cevap: Tabi ki hepsinin delili var!

1) Yatmadan önce abdest almanın delili: Buhari

2) Fatiha okumanın delili: Âlimler İslamın genel prensiplerinden alarak tavsiye etmişlerdir.

3) Ayete’l-Kursî okumanın delili: Buhari, Müslim

4) Üçer kere İhlâs, Felak ve Nas surelerini okumanın delili: Buhari, Müslim, Tirmizi

5) Cinleri evden kovmak için Saffat suresinin ilk on ayeti, 10 defa bir suya okunur ve üç gün üst üste eve serpilir. Bu uygulamayı ehlisünnet âlimleri uygulayıp faydasını görüp, tavsiye etmişlerdir. Bunlar ise: İbni Teymiyye, İbni Kayyım el-Cevziyye, Vahid Abdusselam Bâli Ebu’l-Munzir Halil bin İbrahim Emin vb. âlimlerdir. Allah (Azze ve Celle) hepsinden razı olsun.

6) Sabah namazından sonra yüz defa:

لاَ إِلهَ إِلاَّ اللهُ وَحْدَهُ لاَ شَرِيكَ لَهُ، لَهُ الْمُلْكُ، وَلَهُ الْحَمْدُ، وَهُوَ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ قَدِيرٌ

Bunun delili Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) şöyle buyuruyor:

“Sabahladığı veya akşamladığı zaman yüz kere bunu söyleyen kimse, başkası da onun kadar veya daha çok söylemedikçe; kıyâmet günü’ne onun getirdiğinden daha faziletli bir amel getiremez.”

Müslim

Bunların tamamı Vahid Abdusselam Bâli’nin “Cin ve şeytanlardan nasıl korunmalıyız?” adlı eserinden ve Ebu’l-Munzir Halil bin İbrahim Emin’in “Cin Çarpması, Büyü ve Nazar Tedavisinde İslami Metotlar” adlı eserinden alınmıştır.

sondurak

Kullanıcı

,,Sayın Hastalar Çok Geçmiş Olsun.çiçek sana. Konuyla Alakalı..Medyum Kaan.:p. Asıl İsmi Oguz Uslu.. Antalyadan Güzel İnsan.. Adresini youtub'dan Medyum Kaan Yazın Sitesi Var.. Oradan Telini Alırsınız.:p. ,, Her Derdinize Derman Olması Temennisiyle.çiçek sana.

Gitti

Kullanıcı

hititli ustam allah size acil şifalar versin..sizin daha önceki konuları takip etmiştim ve yorumlarda yapmıştım..benim anladığım eşkiya yerinde size bulaşmış olmaları..belki size daha öncede bulaşmışlardır ama sizin uykularınızı kaçıracak kadar tehlike yaratmıyorlardı..eşkiya yerinde size bir yeniden farklı 3 harfliler bulaşınca,iş cığrından çıktı tabii..
ben hocalara inanırım ama her hocaya değil..sizin gittiğiniz hoca belki sureleri iyi okuyamıyordur ama 3 harfliler ile bire bir bağlantısı vardır..fakat size yardımı olurmu bunu bilemem..

para konusuna gelince,eğer iyi olucağını bilsen 10.000tl bile bulub buluşturur verirsin eminim..bu 190 tl hocayamı verilecek yoksa herhangi birine de verilebilirmi?
hititli ustam eğer iyi bir hoca bulursan banada haber et ne olur..benim bilader var özel bir bakım evinde şizofren tedavisi görüyor..yıllar önce yurt dışında 3 harfliler musallat oldu kendisine..bu konu uzun biraz o yüzden kısa kesecem ama iyi bir hocaya ihtiyac var..
birinden duymuştum,telefonla bile tedavi eden hocalar varmış..hastanın kulağına sureleri okuyormuş ve hasta iyileşiyormuş..bilmem belki duymuşsundur bu tarz bir tedavi..

UStam insan tabiki bulup buluşturup verir parayı lakin inan son 1 yıldır işlerim tepe taklak oldu ve inanılmaz zor durudayım.Böylesi bir durumda da hocaya 190 tl vermek beni endişelendiriyor.
Birde eksiklikler gördügüm için güvenemiyorum.
Hocayı bize anlatan ve gönderen sahısda difine işleriyle ugrasıyormus ve hoca satur satır herseyi anlattı filan dedi.
Bizde o yüzden gittik ama bize satır satır bişi anlatmadı bildigin falcılar gibi salladı.

3 harflilerle baglantısı var sanıırım cünkü beni sola ve geriye dogru cekenler onlardı.
Süleyan hocam diye seslendi.
Birde burda müşterilerimin telefonları var arayabilirsin filan diye söyleyip durdu.Malına güvenmeyen satıcının psikolojisi gibi yani.

Ben o eşkiya olayında 4 ay uykusuz kaldım ve rahatsız edildim ancak cok şükür 4-5 ay öncesinde o kafiri enson gelmesinde öldürdüm ve kurtuldum.
O acıdan rahatım lakin hoca kısmetini baglamıs,rızkını baglamıs,saglıgını filan diyince moralim bozuldu.

Son 6 yıldır işsizim ve atamalarım hep haksızlık yüzünden iptal oluyor.
Bu nedenle saglam hoca varsa bu işi sormak istiyorum.

Gerci benim bi teyzem var akrabam ona gittim gecen yıl eşkiya meselesi icin.O sende bişi var demedi.
Hatta bana eşkiya difinesinin toprak altındaki halini bile söyledi.
Onunda 3 harflileri var hatta yanımdayken acayip sesler cıkarıp kovalıyorduda :))

Vesselam ustam zerre keyfim kalmadı anti depresan ilaclara baslıcam moral sıfır.
Bi hocada denek gelirse baktırıcam ama buralarda pek yok olanda hep puşt afedersin.

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

Rabbim sorunu olanlara
Şifa versin

Hititli ustam
[W]Bu puşt faşo anlamında ki puşt mu
Yoksa yeni çerilerin kafasına taktığı (şapkamı diyeyim
Küllah mı diyeyim en iyisi) şey mi? (diyeyim)
Eğer ilkiyse lütfen silelim :D
Abes kelimeler kullanmıyalım[/W]

Gitti

Kullanıcı

Unutmadan ; kulaga okuyarak tedavi edenleri ve dahası bende cok duydum ustam lakin karşılaşmadım.
Burda birkaç hoca vardı.Birisi rahmetli oldu.Bu adam 3 harflilerle evliydi ve sana halini filan söylerdi ama tedavi icin yetersizdi.
Diger herifse hayrına bakıyo dediler adama yazın gittik muska yazdı şunu yap bunu iç filan sonrada taksimetreyi actı .)
Bu para bana digil 3 harflilere harclık dedi .)))
70 papel tosladık ineğe.

Vesselam saglam hoca yok maalsef benim bildigim.
Birde insanların üstüne üç beş koyup anlattıkları hocalara gitmemek lazımmış onu ögrenedim ben.

Allah kardesinize acil şifalar nasip etsin inş ustam.
İllaki saglam bir hoca vardır ve kardesinize fayda saglar lakin bulmak mesele.

Gitti

Kullanıcı

Rabbim sorunu olanlara
Şifa versin

Hititli ustam
[W]Bu puşt faşo anlamında ki puşt mu
Yoksa yeni çerilerin kafasına taktığı (şapkamı diyeyim
Küllah mı diyeyim en iyisi) şey mi? (diyeyim)
Eğer ilkiyse lütfen silelim :D
Abes kelimeler kullanmıyalım[/W]

Bu bildigimiz p.. ustam .))
Tepem attıgı icin yazdım kusura bakmayın.

ersan

Admin

merhaba HİTİTLİ ustam bizim bir yakin kuvde bir kari var biginc bir kari okadar cok biliyorki,,insanin hayatini,,okuyor bikere bir is icin gitik sormaya 8 sat bekledik bize sira gelince cak SOFIYA kentinden bulgarlar vardi bize sofiya 450 km okadar uzaktan .
o bilginc karinin anlatiklarini duyudumu saskina dundum .
evde ve bahcelerde kuyulara varinca her seyi suyledi sabki kendi bizim evde buyumus gibi. ,,ustam bilesinki cok biliyor ,,bir yerde bir ulum olsun bu etrafin polisi bastan ona gidik soruyor ondan sonra aramaya basliyorlar .
bu kari ustam biyerde bisey yokan bir aliniyor dusuyor ,,komaya,,3 ay hic bilincsiz sade ulumunu bekliyorlar ,,allah tarafindan biyerde bisey yokan yine kalkiyor ,,ondan sonra basliyor her seyi bilmeye aynen ,,VANGA,,gibi cok biliyor .

Gitti

Kullanıcı

merhaba HİTİTLİ ustam bizim bir yakin kuvde bir kari var biginc bir kari okadar cok biliyorki,,insanin hayatini,,okuyor bikere bir is icin gitik sormaya 8 sat bekledik bize sira gelince cak SOFIYA kentinden bulgarlar vardi bize sofiya 450 km okadar uzaktan .
o bilginc karinin anlatiklarini duyudumu saskina dundum .
evde ve bahcelerde kuyulara varinca her seyi suyledi sabki kendi bizim evde buyumus gibi. ,,ustam bilesinki cok biliyor ,,bir yerde bir ulum olsun bu etrafin polisi bastan ona gidik soruyor ondan sonra aramaya basliyorlar .
bu kari ustam biyerde bisey yokan bir aliniyor dusuyor ,,komaya,,3 ay hic bilincsiz sade ulumunu bekliyorlar ,,allah tarafindan biyerde bisey yokan yine kalkiyor ,,ondan sonra basliyor her seyi bilmeye aynen ,,VANGA,,gibi cok biliyor .

UStam bende özelden msj yolladım şimdi sana burayı görmeden evvel.
Bu hoca ta bulgaristanda demişsinde ben oralara gelememki be ustam.
Sana yakınsa eger bu hocanın yeri sen benim adıma gidip sorabilir misin ustam?
Ücretide uygunsa ben sana yollayım sen hocaya gittiginde götürüp verirsin baktırırken ersan ustam.

Böyle bir ricam olabilirmi senden ersan ustam?
Hem benim şu eşkiya difinesinide sorarsın var derse bu fakirde artık sebebplenir .))
Yoksa bu işleri bırkacam cünkü hiç rast gitmiyor işim.

,,,ustam lazim sirtindan bir bagasin olsun onu eline alikta basliyor her seyi anlatmaya bagasin olmadimi bakamiyor ustam bilesin sen gelmedimi olmayacak,,,

Moderatör tarafında düzenlendi: