Difine için hocaya gittik 3 harfli var sende dedi. | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Difine için hocaya gittik 3 harfli var sende dedi.

northern61

Kullanıcı
reklama girmes ise you tube da cin çıkarma adı altında bir hoca var sakallı olan değil bu işi allah rızası için mi yapıyor yoksa para içinmi bilmiyorum da.fakat hoca sağlama benziyor iletişim numaraları var kendisi cin avcısı olduğunu söylüyor bu işler nuskayla falan hallolmaz rukye ayetleri okuyan vekil tayin edilenler bu işi çözer.sadece rukye ayetleri okumaklada olmaz cin varsa eger senden nasıl gideceği ona cin tarafından söylenerek hallolması gerekiyor ya ölecek yada defolup gidecek senden ama işte onu bulan hoca gerekiyor senden para isteyene güvenme ve sakın yaptırma brşey.dedeğim gibi you tubeda var hoca seans uyguluyor ve başarılı buldum ben ama paraylamı bakıyor allah rızası için mi bilmem gir bi bak istersen allah şifa verir inşaallah.ayrıca bendede sıkıntı var bende agrı yapıyor hertarafımda agrı var akşam yatıyorum boynumun sol tarafı tutulmuş sabah kalkıyorum sağ tarafa geçmiş sen şifa bulursan bana da haber edersin.

northern61

Kullanıcı
Cevap: Difine için hocaya gittik 3 harfli var sende dedi.

Ben bu yasıma kadar farklı bircok hocaya direk veya dolaylı olarak gittim ve hiçbirinden korktugumu hatırlamam.

LAkin bu adama gittikten sonra huylandım korktum baya.
O gece, yanımda gelen ve sende bişi yok denilen arkadasım rüyasında sarı bir yılanın kolunu ısırıp parca kopardıgını gördü.
Diger elemansa 2 gece üstüste öldügünü gördü.
Ben ise uyku uyuyamadım korkudan.

Ogünden beri düşünüyorum ve şu kanaate vardımki hakikaten cok vahim bir durum; bu işi para için yapan ve Allah korkusu olmayan adamlara birileri gittigi vakit bu adam sende şu var bu var şunu bunu yapmak lazım kurtulman icin vs deyip sonrada mahlukları bu gelen sahıslara musallat edebilir.
Şahıslar evine gittiginde tuhaf olaylar yasamaya baslayınca hoca dogru sdöylüyor dieyerek hocaya döner ve istedigi her ücreti bayıla bayıla ödeyebilirler.

Böylesi adamların bu şekilde tezgahlarla büyük paralar kazanması içten bile degil.

Bunu düşünüp kanaat getirince asıl bundan korktum o yuzden bir daha gereksiz yere ve bilmedigim bir hocaya gitmemeye karar verdim.

Bizim amacımız aslında eşkiya gömüsü oldugundan şüphelendigimiz yerde dolaşınca bana musallat olan cinle alakalı danısmaktı.Ayrıca nokta verebilir düşüncesiyle gitmiştik.
Tabi ne niyetle gittik ne bulduk.

O nedenle benim acizane tavsiyem sakın ha haybeye gidipte riske girmeyin bu tarz adamlara.

northern61

Kullanıcı
bu tip hocalar musallat edemezler helede abdestli gezen birine bunu yapamazlar.bak ben sana bir olay anlatayım evde küçük bir cam küllük durup duruken patlıyor ve yaklaşık sayamadım topladım ama saymadım ama 100 parçaya bölünüyor durup dururken ben şimdi hangi hocaya gideyim sen söyle bana bu tip şeyleri kafana çok takarsan başına gelir.eger bir adağın varsa cin seni sahiplenir iyi düşün veya ailene veya ana babana birisi beddua etmişse gelir sana girer ya çok detaylı işler bunlar kafandan sil at bunları iyi bir hoca bul kessin öldürsün o lanetliyi(çünkü onlar bize düşmanlar şeytan soyundan gelirler ve bizim zararımız için uğraşırlar-müslümanları hariç ama)birşey daha sinirimi bozan şeytani bir hocaya telefonda şaka yaptım bir gün o ""Argo Küfür"" de bana gönderdi cinlerini ama musallat edemedi ama hastanelik etti eger ben farkında olmadan arabamın dikiz aynasına elimi vurup aynayı parçalarken elimide kanatmasaydım kendime veya bir başkasına o gece zarar verecektim (yani bu tip durumlarda kendini kanat diyorum hafif olarak)(ayrıca kanımın elimde köpürdüğünü gördüm o gece beni etki altına almaya çalıştıysada kanımın akması bunu engelledi)diyeceğim o ki kimse kimseye cin falan musallat edemez sadece büyü sihir yoluyla birşeyler yapabilir oda eger korunuyorsan hiçbir şey yapamaz(ayetel kürsi okuyorsan koyar yola gider gerisin geriye)ama adağın varsa o başka o zaman senin elinde olan birşey yok dostum gelir tepene biner allah şifa verir inşaallah sanada banada.