Difine için hocaya gittik 3 harfli var sende dedi.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Cevap: Difine için hocaya gittik 3 harfli var sende dedi.

selamunaleykum,

öncelikle şunu belirtmek isterim. herşeyi biliyorlar ifadesi yanlış bir ifade olur,şirk durumunada gider.

bu görüyorum biliyorum diyenlerin hepsi cinlerle iş birliği içindedir,heleki para ile iş yapıyorlarsa hiç mi hiç tavsiye etmem.bu işler Allah c.c rızaiçin yapılıp müslümanın derdi giderilsin diye yapılmalı,yapılırkende sürekli olarak ben yapmadım buna benım gucum yetmez,Allah ın izni ile şifa bulursun şeklinde telkinler yapılmalı,tedaviyi uyguşayan kişi bu şekilde nefisni ve kibirini yeniyor olarak tedavi uygulamalı.

aksi halde hem bu tedaviyi yapan,hemde tedaviyi olan birbirlerinden bu işi biz düzelttik gibi bir yoruma girerse Allah ın gücüne gider,sıkıntılar büyür maazallah.

hititli dostum, hanenizde bol bol kuran okuyun okutun,bilen veya okuyan yoksa band dan çalın,çalarken mutlaka dinleyin,dünya işleri ile uğraşıp dinlememezlik yapmayın.
yukarda paylaştıgım hadisleri ve yöntemleri mutlaka uygulayın.

sonrasında cinlerden 3 harfli diye bahsetmeyin, bunun bir sakıncası olsa idi,Allah c.c bunu bize peyganberimiz vasıtası ile bildirirdi.unutmamak gerekirki cin demek sakıncalı olsa, kurandaki sure ismi farklı olurdu,ama değil,sure ismi cin suresi olarak geçiyor öyle değilmi !

para ile iş yapan hocalardan uzak durunuz,heleki miktar bildiren ücret bildirenlerden kat kat uzak durunuz.

yattıgınız yerleri oturdugunuz yerleri temiz tutunuz,(yanlış anlamyın pissiniz demiyorum) ekmek kırınıtısı gibi unsurlar basit görünsede büyük etkileri vardır,üzerine yatıldıgında rahatsız eder.

yemeklerden ağız durularken dikkat edelim,ağzımızda nimet varken çalkalama esnasında birçok ekmek vs.. gibi nimetleri lavabo gibi yerlere tükürerek bir sıkıntıyada daha düşmeyiniz.içme suyu ile ağız çalkalanıp yutulabilir, tüm artığı tükürmenin manası yok.

konuyu gördükten itibaren çok güvendiğim bir hocama ulaşmaya çalıştım,lakin telefonu kapalı sürekli, bir hocaya yönlendirecegını düşünmüyorum,lakin dua ve surelerle tedavi bilgisi verebilir düşüncesi içindeyim.
hala ulaşamadım.

Allah a sığının,ondan başkasının zarar ve yarar vermiyceğinden inş emin olun,ondan sonra vesileler sizi bulur inş.

kusurluk yanlış anlamalık ifadem oldu ise lütfen bildir,kırıcı ve üzücü birşey yazmadıgımı umuyorum.
saygılar sevgiler.

allah c.c c.c acil şifa nasip etsin, işin gücün rast gitsin inş.

müslümanın müslümana duası geçer buyuruyor peygamberimiz s.a.v. dua edelim inş.

Gitti

Kullanıcı

merhaba HİTİTLİ ustam bizim bir yakin kuvde bir kari var biginc bir kari okadar cok biliyorki,,insanin hayatini,,okuyor bikere bir is icin gitik sormaya 8 sat bekledik bize sira gelince cak SOFIYA kentinden bulgarlar vardi bize sofiya 450 km okadar uzaktan .
o bilginc karinin anlatiklarini duyudumu saskina dundum .
evde ve bahcelerde kuyulara varinca her seyi suyledi sabki kendi bizim evde buyumus gibi. ,,ustam bilesinki cok biliyor ,,bir yerde bir ulum olsun bu etrafin polisi bastan ona gidik soruyor ondan sonra aramaya basliyorlar .
bu kari ustam biyerde bisey yokan bir aliniyor dusuyor ,,komaya,,3 ay hic bilincsiz sade ulumunu bekliyorlar ,,allah tarafindan biyerde bisey yokan yine kalkiyor ,,ondan sonra basliyor her seyi bilmeye aynen ,,VANGA,,gibi cok biliyor .

selamunaleykum,

öncelikle şunu belirtmek isterim. herşeyi biliyorlar ifadesi yanlış bir ifade olur,şirk durumunada gider.

bu görüyorum biliyorum diyenlerin hepsi cinlerle iş birliği içindedir,heleki para ile iş yapıyorlarsa hiç mi hiç tavsiye etmem.bu işler Allah c.c rızaiçin yapılıp müslümanın derdi giderilsin diye yapılmalı,yapılırkende sürekli olarak ben yapmadım buna benım gucum yetmez,Allah ın izni ile şifa bulursun şeklinde telkinler yapılmalı,tedaviyi uyguşayan kişi bu şekilde nefisni ve kibirini yeniyor olarak tedavi uygulamalı.

aksi halde hem bu tedaviyi yapan,hemde tedaviyi olan birbirlerinden bu işi biz düzelttik gibi bir yoruma girerse Allah ın gücüne gider,sıkıntılar büyür maazallah.

hititli dostum, hanenizde bol bol kuran okuyun okutun,bilen veya okuyan yoksa band dan çalın,çalarken mutlaka dinleyin,dünya işleri ile uğraşıp dinlememezlik yapmayın.
yukarda paylaştıgım hadisleri ve yöntemleri mutlaka uygulayın.

sonrasında cinlerden 3 harfli diye bahsetmeyin, bunun bir sakıncası olsa idi,Allah c.c bunu bize peyganberimiz vasıtası ile bildirirdi.unutmamak gerekirki cin demek sakıncalı olsa, kurandaki sure ismi farklı olurdu,ama değil,sure ismi cin suresi olarak geçiyor öyle değilmi !

para ile iş yapan hocalardan uzak durunuz,heleki miktar bildiren ücret bildirenlerden kat kat uzak durunuz.

yattıgınız yerleri oturdugunuz yerleri temiz tutunuz,(yanlış anlamyın pissiniz demiyorum) ekmek kırınıtısı gibi unsurlar basit görünsede büyük etkileri vardır,üzerine yatıldıgında rahatsız eder.

yemeklerden ağız durularken dikkat edelim,ağzımızda nimet varken çalkalama esnasında birçok ekmek vs.. gibi nimetleri lavabo gibi yerlere tükürerek bir sıkıntıyada daha düşmeyiniz.içme suyu ile ağız çalkalanıp yutulabilir, tüm artığı tükürmenin manası yok.

konuyu gördükten itibaren çok güvendiğim bir hocama ulaşmaya çalıştım,lakin telefonu kapalı sürekli, bir hocaya yönlendirecegını düşünmüyorum,lakin dua ve surelerle tedavi bilgisi verebilir düşüncesi içindeyim.
hala ulaşamadım.

Allah a sığının,ondan başkasının zarar ve yarar vermiyceğinden inş emin olun,ondan sonra vesileler sizi bulur inş.

kusurluk yanlış anlamalık ifadem oldu ise lütfen bildir,kırıcı ve üzücü birşey yazmadıgımı umuyorum.
saygılar sevgiler.

allah c.c c.c acil şifa nasip etsin, işin gücün rast gitsin inş.

müslümanın müslümana duası geçer buyuruyor peygamberimiz s.a.v. dua edelim inş.

Ustam minnetarım alakanız icin.
Bende şunları eklemek isterim durmun daha net görülebilmesi adına ;
Dedem büyük alimdi rahmetli.Ebeveynler dindardır ve annem hergün rutin şekilde birkaç saat belli sure,dua ile tesbihatta yapar yatmadan evvel evide korumak adına gerekli sureleri okur.
Bende imam hatip egitimi aldım kuran ı kerimi tecvid üzre bilirim ve nadirde olsa okumaya calışırım.

Dediginiz ekmek kırıntısı vs konularında da hassasımdır ustam.
Bu sorunların neyden kaynaklandıgı konusunda belirsizlikteyim bende.
Cok düşünüyorum lakin sonuc bulamadım maalsef.

Dediginiz diger konularada katılıyorum para ile bakanlar ben yaptım diyenler zaten şirk koşup dinden cıkmaktalar.
O nedenle gittigim adamlarda bu ayrıntılara dikkat ederim.
Bu hocanında ailesini biliyorum sadece mafya heifler.Lakin difine icin diye birileri ısrar edince gittik ama adam sende cin var dedi olayın seyri değişti maalsef.

Cinlere cin demektende çekinmem ustam aslında ama sitede yasaklı kelimelerdendir diye 3 harfli şeklinde yazıyorum cünkü yasaklı kelimeler okunmuyor şifreli görünüyor.

Cin musallatı oldugunda benim ilacım esmaül hüsna oldu mesela ustam.
Yazıcıdan cıktı alıp cebime koydum ayrıca yatarken yastıgımın dibinede koydum ve cok şükür ogün bugündür rahatım.

Lakin dedigim gibi beni bulandıran ve moralimi alt üst eden hocanın kısmetle lakalı dedikleri oldu.
Rızık ve güc Allahındır lakin büyüde cinde tılsımda bir gercektir ve peygamberimizi bile yataklara düşürebilmiştir.
O nedenle moralim bozuldu ve geride bıraktıgım acı dolu 7 yılı bir büyüye baglaması beni cok üzdü.
Hayatımın en nadide yıllarını evde kapalı gecirmek durumunda kaldım ve kalıyorumda hala.

O nedenle işin ehli olan bir hocaya danısmayı uygun buldum.Lakin burdakilerin hepsi paracı ve güven vermiyor.

Dedigim gibi hoca tecvid üzerine sıfır ve harfleri bile yanlış okumakta.
Kuran Allahın sözleridir ve onu düzgün okumayan adama okutmamak eftaldir heleki hocayım diyorsa.

Ondan ötürü işin ehli bir zatı bulmak gayretindeyim ustam.

Alaka icin cok teşekkür ederim ustam.
Dediklerinide yapıcam inş..

ersan

Admin

HİTİTLİ ustam eyer bir netin varsa buraya gelmeye hanem aciktir elimden geldi kadar da yardim ederim bilesinki bu karinin olari benim cok buyuk dostlarimdir nekadar da kalabalik olsa yine ileriye gireriz bilesinki ,,buyle her hocayi kafana takma ,,sana basimizdan gecen bir hoca hikayesi anladem bak bu esa ..

,,baya bir sene evel baska bir hocsaya giyik cok biliyor dedile,, az bir oturduk orda bu sarlatan socababami bir gurdu az bir toparlardini hoca demeseye sende buyu var yapik deye babama da o lazim saten babami tutu bir suphe kinm ne yapabilir deye
hoca sade istyor seker tuz ve para ne aklina gelirseher 3 gunde bikere hepten biktim di dasimaya te ne yapiyormu yapmiyor mu bilmiyorum buyle 6 ay devam eti evde ne var ne yok bu hocayi besliyoruz sade sonra baraktik gitmey hep ayni laf hep ayni dalga .babamin morali baya bir bozuldu basladi bizlerden uzak durmaya sonra abim demis o hoicaya biyerde bisey yokan sen necin buyle yapiyorsun deyetehtit etmis onu.
babami guturdum doktura ayandan utru o yine ayanda kicuk bir ,,sinir ,,kopmasi varmis doktur dedi o buyle hayat boyunca buyle yuruyecek dedi oprasiyonlan olacak bisey deyil dedi.

,,ustam bunlari sana yaziyorunm buyle sey icin canini hic sikma ,,aynisi basimizdan gecti bilesin babam yavas yavas unutu hepsini ve moreli de duzeldi .

Gitti

Kullanıcı

HİTİTLİ ustam eyer bir netin varsa buraya gelmeye hanem aciktir elimden geldi kadar da yardim ederim bilesinki bu karinin olari benim cok buyuk dostlarimdir nekadar da kalabalik olsa yine ileriye gireriz bilesinki ,,buyle her hocayi kafana takma ,,sana basimizdan gecen bir hoca hikayesi anladem bak bu esa ..

,,baya bir sene evel baska bir hocsaya giyik cok biliyor dedile,, az bir oturduk orda bu sarlatan socababami bir gurdu az bir toparlardini hoca demeseye sende buyu var yapik deye babama da o lazim saten babami tutu bir suphe kinm ne yapabilir deye
hoca sade istyor seker tuz ve para ne aklina gelirseher 3 gunde bikere hepten biktim di dasimaya te ne yapiyormu yapmiyor mu bilmiyorum buyle 6 ay devam eti evde ne var ne yok bu hocayi besliyoruz sade sonra baraktik gitmey hep ayni laf hep ayni dalga .babamin morali baya bir bozuldu basladi bizlerden uzak durmaya sonra abim demis o hoicaya biyerde bisey yokan sen necin buyle yapiyorsun deyetehtit etmis onu.
babami guturdum doktura ayandan utru o yine ayanda kicuk bir ,,sinir ,,kopmasi varmis doktur dedi o buyle hayat boyunca buyle yuruyecek dedi oprasiyonlan olacak bisey deyil dedi.

,,ustam bunlari sana yaziyorunm buyle sey icin canini hic sikma ,,aynisi basimizdan gecti bilesin babam yavas yavas unutu hepsini ve moreli de duzeldi .

Ersan ustam haklısın tabi ama sinek öldürmez ama mide bulandırır derlerya bizimkiside o hesap oldu işte.
Zaten iş güç herşey ters gidiyor birde saglıgımız düzelmiyor bi türlü birde bu hoca öyle böyle deyince ister istemez ciddiye aldık azda olsa.

Sıkıntı bir degilki ustam kıyamet kadar var.
Allah yardımcımız olur inş.

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

ustam senin işin kolay kısa zamanda hayırlı haberler alacan allahın izniyle o işi halledeceğiz ama fazla kafana takma

Gitti

Kullanıcı

ustam senin işin kolay kısa zamanda hayırlı haberler alacan allahın izniyle o işi halledeceğiz ama fazla kafana takma

Hakkatmi diyon be ustam?
Vallahi ne büyük iyilik olur bu ve karşılıksızda bırakmam allahın izniyle uygun koşullar oluştugunda.

Kervan07

Admin

,,Sayın Hastalar Çok Geçmiş Olsun.çiçek sana. Konuyla Alakalı..Medyum Kaan.:p. Asıl İsmi Oguz Uslu.. Antalyadan Güzel İnsan.. Adresini youtub'dan Medyum Kaan Yazın Sitesi Var.. Oradan Telini Alırsınız.:p. ,, Her Derdinize Derman Olması Temennisiyle.çiçek sana.

evet medyum kağan bana yakın fakat üçretli seansları var ve çok pahalı..

teşekkürler ilgi ve alaka için

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

bizde karşılık olmaz allah razı olsun yeter

Gitti

Kullanıcı

bizde karşılık olmaz allah razı olsun yeter

Her zaman agzımdaki kelamdır ''Allah Razı Olsun'' ustam.
Ama hiç yoktan elimden gelen birşey olursa yapmak isterim.

Bu arada; bu gece sabaha karşı veya sabah gün ışıdıktan sonra cin musallat oldu sanırım yine.
Arnold un av filmini bilirsiniz.Ordaki uzaylı yaratık görünmez oluyor ve etraftan gecerken buğulu bir cam gibi hafif görüntü değişimi görülüyor hani.
Tam olarak öyle bir durumda geldi agzımı tuttu.
Ben eyetel kürsi ve yasin suresinden bir yaetin ufak kısmını sanırım okudum ve elime esmaül hüsna alıp ona dogru savurarak kovdum evden odamdan.

Korkmadım ama bu defa.
Sanki bu meret burdaki tuhaf hocanın dedigi gibi üzerimdeymişte sonra cıkıp gitmiş gibi bir his bıraktı biraz.

Dört gözle sizden gelecek haberleri bekliyorum ustam.
Tekrardan teşekkürler,Allah razı gelsin.

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı

Allah acil şifalar versin hititli kardeşim şimdi bu tip kabus karabasanları cindir diyede yorumlama bence bende haftanın 3-4 günü senin dediğin tipte kabus uyanıkla uyku arasında genelde sabah gün ışımasına yakın bu olayları yaşıyorum ama stress ve baskıdan olduğunu düşünüyorum cinlerin i insana musallat olması okadar kolay değildir musallat oldu isede alenen belli olur bu iş aslında konu ile ilgili bi yazı yazacaktım ama şu an zamanım yok inş gece size biraz bişeyler yazabilirim