Difine için hocaya gittik 3 harfli var sende dedi. | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Difine için hocaya gittik 3 harfli var sende dedi.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Cevap: Difine için hocaya gittik 3 harfli var sende dedi.

muhterem kardeşim,yaşadıklarına üzüldüğümü belirtmek istiyorum. YÜCE RABBİMİZ in şafi ismi senin üzerine tecelli eder inşaallah ,şifanı bulur bu sıkıntılardan kurtulursun. arkadaşlarımızında bu temenniler içinde yardımcı olmak için gayret gösterdiklerini,memnuniyetle görüyorum. inşaalah bir vesile olur.
bende senin gibi imam hatipliyim. başka bir alanda çalışmam yoktur lakin;
tıpta adı konulamayan bu tür rahatsızlıklarda tecrübe edilmiş bir yol gösterme arzusundayım. YÜCE RABBİMİZ inşaallah vesile kılar.
bir pet şişe suya 41 kez ayetel kürsiyyi okuyarak her seferinde suya nefes edersin.
bu suyla vücudunun açık kısımlarını hafifce yıka. ellerini ayaklarını yüzlerini ,hatta kazak ve benzeri üst giysilerini çıkar ,bu suyun fazla olmamak kaydıyla hafifce vücudun belli bölgeleriyle temasını sağla.
besmeleyle bir kaç yudumda mutlaka iç.
sonra ,evinizin odalarının her köşe duvar gibi muhtelif yerlerine hafifçe serp.bir haşere ilaçlarız ya.öyle bir şey. her derdin dermanını veren yüce ALLAH a inançla ,tam bir teslimiyetle uygulamaya çalış. bir kaç günde devam edersin...sabah hazır olsaydıda bir kaç yudum almanla neler değişecekti inşaallah.
acil şifalar diliyorum kardeşim. sağlıcakla sıhhatle...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

bir küçük ilave yapmak istiyorum. ilerki günlerde sıkıntın devam ederse,bana özelden yaz.
başka bir müdahele yoluna gidebiliriz. bu işlerde yeterli tanıdığım var. bana uzak olmasıda hiç önemli değil.maddiyatınıda hiç düşünme. ALLAH ın izniyle kapına kadar ulaşır.ama önce ihlasla ve inanarak yazdığımı bir uygula. sevgiler.

Gitti

Kullanıcı

Allah acil şifalar versin hititli kardeşim şimdi bu tip kabus karabasanları cindir diyede yorumlama bence bende haftanın 3-4 günü senin dediğin tipte kabus uyanıkla uyku arasında genelde sabah gün ışımasına yakın bu olayları yaşıyorum ama stress ve baskıdan olduğunu düşünüyorum cinlerin i insana musallat olması okadar kolay değildir musallat oldu isede alenen belli olur bu iş aslında konu ile ilgili bi yazı yazacaktım ama şu an zamanım yok inş gece size biraz bişeyler yazabilirim

Teşekkür ederim zebun ustam.
Bu mesele cok farklı inan yani normal karabasan mevzu digil.
5 ay öncesine kadar canıma okudu bu meret.
Şimdi rahatım şükür lakin şu hoca suları bulandırdı işte.
Calkaya usta sagolsun yardımcı oluyor ondan hayırlı haberler bekliyorum işte.

Gitti

Kullanıcı

bir küçük ilave yapmak istiyorum. ilerki günlerde sıkıntın devam ederse,bana özelden yaz.
başka bir müdahele yoluna gidebiliriz. bu işlerde yeterli tanıdığım var. bana uzak olmasıda hiç önemli değil.maddiyatınıda hiç düşünme. ALLAH ın izniyle kapına kadar ulaşır.ama önce ihlasla ve inanarak yazdığımı bir uygula. sevgiler.

Ustam Allah razı gelsin.
Dediklerini uygulicam inş.
Teslimiyet tabiki önşart.
Doktorların çare olamadıgı ve olamayacagı bircok sorun varki şifası ayetlerdedir.
Buna tüm kalbimle kanaat getirir ve inanırım.
Sonucta etrafımızda yaşayanlar oluyor zaman zaman bu durumları.

Allah herkesi böylesi şer işlerden muhafaza etsin.

İnş hem saglık hem iş güç sorunlarımda bunca sene sonrası hallolur sizlerin sebebiyetiyle inş.

EKE

Kullanıcı

ustam bende soyle bır onerıde bulunmak ısterım sana oncelıkle ıkızcelı ustamın dedıgı gıbı hersey ALLAH ın iznıyle İLAYI-I KELİMETULLAH ve İMAN ile olur sonrasında bırde sirke yı dene ustam yatmadan evvel sirkeyi evın kose bucak yerlerıne ayetel kursıyı okuyarak serp daha sonra felak nas surelerını okuyarak sirke ile vucudun acık yerlerıne surebılırsın sırke onalrın en sevmedıgı sey olarak bılıyorum bırde peygamber efendımızın methettıgı bırseydır onu methı bosa degıldır dıye dusunuyorum rabbım öncelıkle sıze sonrada tum forum uyelerımıze ŞAFİ ismi ile tecelli etsin

beyazkartal

Kullanıcı

HİTİT kardes daima abdestli ol her sabah ve aksam ayetel kursi felak ve nas surelerini oku birde beyyine suresini olu ve Allaha sigin ama bunu hergun surekli yap hicbirseyin kalmaz paranda cebinde kalsin son olarak bu isler tehlikeli islerdir ne heves et nede kafani takma cinlere dusunme dusunmemeye calis bunlari yap hicbirseyin kalmaz senin gittigin hoca falan degil cinlerle ugrasan onlarin kolesi olmus bir adam hepsi okadar sunu unutma hersey yuce Allahin izni ve bilgisi dahilindedir sen Allaha sigin Allahtan iste onun vermedigini birak hocayi hic kimse veremez saygilar

Gitti

Kullanıcı

Ben bu yasıma kadar farklı bircok hocaya direk veya dolaylı olarak gittim ve hiçbirinden korktugumu hatırlamam.

LAkin bu adama gittikten sonra huylandım korktum baya.
O gece, yanımda gelen ve sende bişi yok denilen arkadasım rüyasında sarı bir yılanın kolunu ısırıp parca kopardıgını gördü.
Diger elemansa 2 gece üstüste öldügünü gördü.
Ben ise uyku uyuyamadım korkudan.

Ogünden beri düşünüyorum ve şu kanaate vardımki hakikaten cok vahim bir durum; bu işi para için yapan ve Allah korkusu olmayan adamlara birileri gittigi vakit bu adam sende şu var bu var şunu bunu yapmak lazım kurtulman icin vs deyip sonrada mahlukları bu gelen sahıslara musallat edebilir.
Şahıslar evine gittiginde tuhaf olaylar yasamaya baslayınca hoca dogru sdöylüyor dieyerek hocaya döner ve istedigi her ücreti bayıla bayıla ödeyebilirler.

Böylesi adamların bu şekilde tezgahlarla büyük paralar kazanması içten bile degil.

Bunu düşünüp kanaat getirince asıl bundan korktum o yuzden bir daha gereksiz yere ve bilmedigim bir hocaya gitmemeye karar verdim.

Bizim amacımız aslında eşkiya gömüsü oldugundan şüphelendigimiz yerde dolaşınca bana musallat olan cinle alakalı danısmaktı.Ayrıca nokta verebilir düşüncesiyle gitmiştik.
Tabi ne niyetle gittik ne bulduk.

O nedenle benim acizane tavsiyem sakın ha haybeye gidipte riske girmeyin bu tarz adamlara.

Son düzenleme:

poyraz34

Kullanıcı

selam arkadaşlar banada musallat olmuş bi hocadan duydum sizdeki belirtiler nelerdir ben geceleri uyamıyorum tam uykuya daldıgım zaman biri beni kaldırıyor hissediyorum birde hic yapmıycagım şeyler geliyo aklıma vesvele gibi sizce pikolijikmenmi yoksa sizdede böyle bişeler varmı kimseye de söyleyemiyorum

Gitti

Kullanıcı

selam arkadaşlar banada musallat olmuş bi hocadan duydum sizdeki belirtiler nelerdir ben geceleri uyamıyorum tam uykuya daldıgım zaman biri beni kaldırıyor hissediyorum birde hic yapmıycagım şeyler geliyo aklıma vesvele gibi sizce pikolijikmenmi yoksa sizdede böyle bişeler varmı kimseye de söyleyemiyorum

Bendeki sorun korku ve endişe.
Gece uyurken ses işitsem hafiften hemen uyanıyorum.
Psikolojik olarakta tabi bol bol evhamlanıyorum herseyi kafaya takıp olmus gibi cıldırıcak noktaya geliyorum cogu zaman.

Bendeki önceki belirtiler yok 5 ay kadardır.Lakin işlerimin ters gitmesinden evhamlanmaya ve saglık sorunlarına kadar bircok şeyi son gittigim hoca buna bagladı.
Var veya yok bilmiyorum lakin adamın dedikleri dogru cogunlukla.

poyraz34

Kullanıcı

ustam ben 13 yasındayken gözlerimle gördum bizim evde hoca falan geldi eve ve evde define oldugunu söledim ama bulamadılar evde yanlız kaldıgımda geceleri hissediyorm evde oldugunu şu an 30 yasındayım beş altı aydır hergece uykudan uyandırılıyorm telefonda bi hocayla konuştum ama bukonu icin degil kız arkadasım gitmiş hocaya benim yanımdaykende telle konusuyodu dedimki ver bi konuş,im şu hocayla dedim ennemin ismini falan sordu neye baktırcan diye sordu bende bak işte falan dedim işllerim bozuk duzelcemi falan diye bana üç harfli bulaşmış dedi