Kalbi Teşekkürler, | Define işaretleri ve anlamları

Kalbi Teşekkürler,

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
selamün aleyküm,
değerli yönetici arkadaşlarım,
çok sevgili ustalarım ve VİP üyelerim,
sitedeki üyeliğimin 4. yılındayım. bu zaman içinde,hiç bir sanal ortamda kolay kolay bulunamayacak,,
saygı ve sevgiyi ,sunmasını da almasını da bilen,
kardeşlik hukuku ve sıkı bir bütünlük içinde çalışma prensibine haiz,
tecrübelerini ,açık yürekle ,üyelerden esirgemeden sunabilen,
samimiyetinden dürüstlüğünden kesinlikle ödün vermeyen,
üyelerine bir abi sevgisi ve şefkatıyla yol gösteren,
ben değil biz diyebilme erdemini ilke edinmiş, değerli arkadaşlarım. sizlerle çalıştığım bu dönem içinde ve bundan sonra ALLAH nasip ettiği çalışma sürecimde,
sizlerle ayni mekanda çalışma ortamında bulunduğum için ,çok mutlu ve huzurlu olduğumu belirtmek istiyorum.sizlerle insani vasıflarınızdan dolayı ayrı ayrı gurur duyuyorum. şahsıma gösterdiğiniz yakınlığa kalbi teşekkürlerimi sunuyorum.
ayrıca ,
belki işinden belki istirahatinden belki ailesi ile geçireceği değerli zamanından biraz feragat ederek,
24 saat nöbet tutar gibi sitenin üzerinden gözlerini ayırmamaya gayret eden değerli ustalarıma minnettarlığımı ve sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
ailemiz kabul ettiğimiz yuvamızda sizleri,
images-38c53.jpg

sitenin etrafındaki ,
ayrı ayrı eşsiz kokular saçan gül bahçesi gibi görüyorum.
iyiki varsınız iyi ki birlikte olmayı RAB BİM bizlere bahşetmiş.
sizleri seviyorum. ALLAH a emanet olunuz.

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
bu güzel dilek ve temennilerinize bizlerde teşekkur eder ellerinden operiz malum burda bir cok arkadas gibi bende senin sayende bir yer sahibiyim Allah razi olsun inşaallah daha nice saglikli sihhatli mutlu huzurlu senelere.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
HZ. MEVLANA ,
GÜLÜN DİBİNDEKİ TOPRAKTA GÜL KOKAR. buyurmuş. sanki küçük bir örneğini birlikte bizler oluşturmuşuz da haberimiz bile yok.
ülkenin dört tarafından manevi pinçeklerle ,her noktada topraktan çıkan filizler misali belki ayrı yüzeylerde belki ayrı renklerde ama özünde ayni kaliteye haiz etrafına güzel kokular saçan bir gönül bütünlüğü oluşturduğumuz gerçeği,değerli yorumlarınıza da çok güzel yansımış adeta sözlerimin teyidinide oluşturmuşsunuz.
birlikte yürüdüğümüz bu yolda, insani ve vijdani ,hissettiklerimi ,kişinin kimliğine kişiliğine hiç bakmadan uygulamak istemişimdir.
selam verdiğim başını kaldırıp gözüme bakarak karşılık vermişse, gönlümede girmiştirdir. artık kardeşim olmuştur. o insana yaptığımı iyilikten ziyade kardeşlik görevi kabul eder severek en iyisini sunmayı seçerim. demekki bazı arkadaşlarımız değerli dostlarımız selamımızı dudak ucuyla kerhen alanlardan olmamış.beraberliğimiz ve aramızdaki gönül köprüsün de ,benim kadar sizlerinde katkılarınız büyük.
yok aslında bir birimizden farkımız,
biz Osmanlı bankasıyız . diye bir reklam vardı eskilerde kalan.
ikinci mısranın yerine,
BİZ DEFİNE MEKANIYIZ. kelimeleri yakışacaktır.
KERVAN ustam merak ettim.
sır olarak kalması gerekiyorsa sizde kalabilir.
selametle inşaallah. ALLAH a emanet olunuz.

Mirkut

Vip Üye
Kervan usta ve yoruk ustamin vurguladigi gibi bende sizden cok sey ogrendim kalbi guzel abim.
Sizden ogrendiklerim parayla alinmaz bilgilerdi. Size her yonelmemde hic usanmadan bildikerinizi hep paylasdiniz ve yilladsir bende olan birikimi sizin sayenizde fazlasiyla katlayarak gelistirdim. Hele bir iyiliginiz dokunmuski bunu sizde bilirsiniz.
ALLAH teala azze ve celle sizden daima razi olsun.