Kalbi Teşekkürler, | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Kalbi Teşekkürler,

Kader25

Admin
saygı değer,KADER VE BORNOVALI ustalarım,
insanlar görünürde en iyi gözlerinden anlaşılabilir. bizler dünya gözüyle değil ,kalp gözüyle bir birlerini anlayanlardan olmuşuz. çok teşekkür ederim.
benim AĞIRLIKTA Ankara yaz aylarında ORDU -ÜNYE VE SAMSUNA,EVİM ARAZİLERİM OLDUĞU İÇİN senede bir iki kez giderim. en çok ta ağustos eylül 10 kadar kalırım. özel olarak ziyaretime bir kaç bölgeden gelen arkadaşlarımız olmuştur. Kader ustam ,gönlünden tanışmak birlikte bir acı kahve içmek arzusunda olan bütün kardeşlerime kapımızda gönlümüzde açık.uygun zamanımızda her iki bölgeyede beklerim. şeref duyarım.
Muhterem Hocam,
Allah cc nasip ederse Ankara da ziyarete niyet ettik simdiden.
Karsilikli musait bir zamanda insallah.

SEVELİM SEVİLELİM BU DÜNYA KİMSEYE KALMAZ.

MAVRAN

Super Moderatör
Muhterem Hocam,
Allah cc nasip ederse Ankara da ziyarete niyet ettik simdiden.
Karsilikli musait bir zamanda insallah.

SEVELİM SEVİLELİM BU DÜNYA KİMSEYE KALMAZ.
Kardeşim sizden ALLAH Razı olsun. Abimi ziyarete girerken benimde haberim olsa belki bende bu ziyarette orada olurum, tabi havalar biraz ısınsa benim için iyi olur. Ama yine de ben size ayak bağı olmayayım benden sebeb ziyareti geciktirmeyin. Kalın sağlıkla Muhabbette. Bu arada yüzüğün harika.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Aleykümselam ikizceli abim,
Yine gönülleri feth edecek bir konuya deginmissin.
Bir kac kez konuya girip çıktım ne yazacağımı bilemedim.senin yazdıklarına karşın diyecek söz yazacak kelime bulamıyorum. Gönül dolusu gercek duygular. Ellerin dert görmesin. Yine sevindirdin bizi.
Ve konuya iştirak eden tum arkadaşlar veya harbiden ne güzel ortam ya diyip de yazmaya çekinen arkadaşlar, Allah c.c sizlerden de razı olsun. Her seferinde derim, müthiş bir ortam var. Saygının ve sevginin olduğu. Ben bu site sayesinde cok arkadaşlık edindim, eminim bir cogumuzda böyledir. Allah c.c eksikliği nizi gostermesin.
Guzel olana , O na ALLAH a emanet olun. Hayırlı geceler.

Kader25

Admin
Kardeşim sizden ALLAH Razı olsun. Abimi ziyarete girerken benimde haberim olsa belki bende bu ziyarette orada olurum, tabi havalar biraz ısınsa benim için iyi olur. Ama yine de ben size ayak bağı olmayayım benden sebeb ziyareti geciktirmeyin. Kalın sağlıkla Muhabbette. Bu arada yüzüğün harika.
Muhterem @MAVRAM ustam,
Bu teklifinizle beni ne kadar sevindirdiginizi anlatamam. Tanismak istedigum agabeylerimden birisi de sizdiniz. Muthis olur. Bir tas iki kus hadisesi gibi oldu, teşbihde hata olmasin.
Evet havalar biraz isinsin. Siz yanilmiyorsam Karamandaydiniz. Bir pazar gunu ayarlayip randevumuzu alip gidelim insallah.
Siz Konyaya gelirsiniz. İster aracla ister Hizli trenle Ankaraya gecer aksama da doneriz insallah. Gece size super bir cig kofte de yaparim. Sabahleyinde Karamana yolcu ederim insallah.
Evet abi yüzügümü 1989 da takmak nasip oldu. Elhamdulillah hala parmagimizdadir. Son nefese kadar da cikarmayacagiz insallah.
Allahu Teala saadatlarin kapisinda daim etsin, iyilerle beraber olmayi ihsan buyursun. Amin.
Ozelden iletisim bilgilerimi atarim kiymetli Hocam.
Allah cc razi olsun.

Turk Telekom TT175 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
sabahınız hayırlı,gününüz bereketli gönülleriniz şen olsun inşaallah.yuvalarınızdan huzur gönüllerinizden mutluluk eksik olmasın inşaallah.
sabah siteye girdiğimde,ben mışıl mışıl uykumda iken,gönül dostlarımız ,hakkımızda ,gönlümüzü hoş eden, sonsuz mutlu olmamıza vesile olan ,sevgi dolu mısralar kaleme alıyorlarmış. bir insan ALLAH tan daha başka ne isteyebilir. sevgili KANAS USTAM,SİZ HER KONUYA KATILMAZSINIZ ÇOK DUYGULANDIM.
RAMAZAN KARDEŞİM,ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. bizde insan ayırımı olmaz.sevgili ist78 kardeşimiz gibi bir iki satır yazının ,yanımızda şüphesiz değeri büyük olacaktır. ist 78 kardeşimiz ve siz yakınen tanıyanlarsınız. karakterimizi az çok bilenlerdensiniz,bazılarımız için çekingenlik olmasıda doğaldır.
SEVGİLİ KADER USTAM,ziyaretime gelme kararınız mutluluğumu katmerledi. ALLAH izin verirse,bahara geçişde ,size uygun zaman içinde bekliyeceğim.nisanın ilk haftaları gibi .MAVRAN ustamızı getirmeye kalkarsan sende gelemezsin.:D nedenini kendi anlatsın. başka niyeti olan kardeşlerimiz olursa ayni güne getirilebilirse ,birlikte hoş bir sohbet tatlı kalıcı bir anımızın oluşmasına vesilede olabilir. neden olmasın.MAVRAN USTAM, KADER ustamın zamanına kendini ayarlamaya çalışırsın. RAMAZAN kardeşimiz bilir mekan geniş 60 kişiye kadar sıkıntı yok. birde arkadaşlar benden gizli kararlaştırmış . 60-70 arkadaşımız süpriz yapıp gelmiş.:D gitti çoçukların bir yıllık nevalesi dermişim:D aklından geçip gelmek isteyipte gelmeyen rüyasında beni görsün(kahkaha) aklıma başka bir şey gelmedi. bir deneyin bakalım. biraz espiri umarım yanlış anlaşılmaz.bir tas çorbada olsa gönülden olur,yeterki birlikte kaşıklamayı isteyen kardeşlerimiz olsun.sağlıcakla afiyetle ALLAH A emanet olunuz.

A21MEDLi

Admin
ve AleykümSelam Dili yüreği güzel insan ikizceli ustam,
ilk başta acaba ustamız veda mesajımı yazıyor diye,korkarak yavaş yavaş okumaya başladım,:D

Şunu belirtmeden Geçemiyeceğim.Mekanımızın ilk yıllarında bizleri yıldırmak için yoğun saldırılar yaşadık,onlara fırsat vermemek için Yönetim olarak sabahlara kadar nöbetleşerek Saldırılar el birliğiyle berteraf edildi....dikenli ve sıkıntılı yılların sonunda,böylesi güzel Ortama vesile olan ve şuan aramızda olmayan çok değerli yönetimdeki kardeşlerimizi'de unutmamak lazım. Allah c.c. onlardanda razı olsun.
(maşallah)Mekanımızda çok kıymetli değerli yönetim ve üyeleriyle el ele gönül gönülle vererek hiç bir sitelerde görünmeyen özveri sevgi saygı manaviyattı kuvvetli kardeşlerimizle bir arada olmanın hazzını yaşıyoruz,(Allah1 c.c) c.c. bu birrlik ve beraberliğimizi bir ömür yaşatsın.Mekan Ailesine sevgi saygılarımı sunar Rabbim birinizi bin etsin,inşaallah..

Kader25

Admin
Sevgili @ikizceli Hocam,
Nisanın ilk haftasına ajandama not aldım.
Sizinle görüşüp tarihi belirleyip inşallah çayınızı-kahvenizi içmeye geleceğiz İnşallah.
Mavran Hocamın çok çok acil bir işi olmadığı sürece getirmek için elimden gelen gayreti de göstereceğimi
bilmenizi isterim.:D

( Önemli Not: 50-60 kişi olursa muhabbet etmeye zamanımız olmaz, bu nedenle; ilk görüşme olacağı için bencillikte bulunmak zorundayım. :) Kimseye haber vermeden kaçıp geleceğiz Hocam.)

Hürmetlerimi arz ederim.
Baki selamlar.