Kalbi Teşekkürler, | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Kalbi Teşekkürler,

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
sevgili AMEDLİ ustam,ifade ettiğiniz gibi,onca sıkıntılara göğüs germiş birlikte arkamıza atmış,yönetiminden üyesine kadar bir gönül birliği oluşturmuşken,bilhassa sizler gibi değerli dostlar kazanmışken, ben bırakıyorum demek ,bizi ,ben oynamıyorum diye oyunu bozan çocuğun durumuna düşürür. inşallah nice yıllara birlikte sıhhat ve afiyet içinde devam ederiz.
muhterem kardeşim,şu an aktif olamayan arkadaşlarımız aramızda olmasalarda gönlümüzde hoş bir anı olarak duruyor.elbette ki onların emeklerini minnetle yad etmeliyiz.
SEVGİLİ KADER kardeşim,kayserili değilsin ama en az onlar kadar kurnazsın:D
40 aydır kırk sefer bilet alıp yola çıkıp bir türlü bize ulaşamayan MAVRAN ustamız bile sizi görünce gayrete geldi.insanları çekebilen güclü bir mıknatıs bulabilseydim kolaydı.sen nasıl başarırsın bilmiyorum.
haberleşiriz KADER ustam. sağlıcakla afiyetle inşaallah.

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Aslında soylenecek çok söz varda, özet olarak iyiki varsın güzel insan, iyiki varsınız güzel insanlar
Burda olmak gerçekten güzel.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ikizceli

Vip Üye
Ne zaman gi di yo nuzzz
Söz kimseye dememmm:cool:
Kader ustayı hatta ekelim
Sen ben bide mekan üyeleri gidelim;)
Fazla üye yok canımmm
Şöyle böyleee 10bin küsür:p
siteyi karıştırdığın yetmiyor birde Ankarayı karıştıracaksın haa.darbe oluyor diye yetkililer şaşar kalır yahu:D her halde bende örgütün bilmem kaçıncı adamı olarak ilk godese gidenlerden 0lurum her halde.
otur oturduğun yerde:p yada iki üç otobüsü geçmesin ki RÜŞTÜ ağa aşireti ak saçlı ziyareti zannetsinler.:p

MAVRAN

Super Moderatör
Hani bir söz vardır, fakir tarlayı sürecek akşam hanımla hesap yapar, yarın Ahmet ağadan bir öküz, aliden bir öküz iki çalışan ondan o kadar bundan bu kadar ve hanımına döner tamam tarlayı sürdük rahat ol ve yatar. Sabah olunca ne öküz ne işçi ne yardımcı. Bir hanımı birde kendisi. Kendisi öküzün yerine geçer hanımı çifti sürer. Sonuç kala kala yine kendileri kalır.
Şimdi herkesi tavet etsek de gelen yine biz oluruz rahat ol ABİM. Rüştü tavuklarını birakamaz:D Selamlar. Kalın Muhabbetle.

CanZH

Kullanıcı
Müsaadeniz varsa bir iki kelimede olsa bende düşüncemi paylaşmak istiyorum. Değerli ustalarım bu sitenize birkaç gün oldu üye olalı, iyiki olmuşum ve sizler gibi değerli saygıdeğer hoşgörülü edinmiş olduğunuz bilgi ve becerileri biz acemilere bitmek bilmeyen bir sabırla öğretmeye çalışan, nezaketi ve anlayışı hiçbir zaman bırakmayan büyüklerimizle bir arada olmak beni çok mutlu etti. Üye olduğum günden beri paylaşmış olduğunuz bilgileri okuyarak ve öğrenerek geçiriyorum ve her okuduğumdada sizlerin ustalıklarınızı bir kez daha takdir ediyorum. İyiki varsınız. Hepinize büyüğümüzden en küçüğümüze kadar tüm ustalarıma teşekkür eder saygılarımı sunarım. Sağlıkla mutlulukla huzurla kalın. Allah'a emanet olun. Görüşmek üzere.

ikizceli

Vip Üye
sevgili Can kardeşim mısralarınız kalbinizin güzelliğini ve kadir şinaslığınınızın bizlere açık bir ifadesi olmuş. bizlerde sizler gibi değerli arkadaşlarımızla birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
gönlüne sağlık.sağlıcakla afiyetle inşaallah.