Kalbi Teşekkürler, | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Kalbi Teşekkürler,

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Müsaadeniz varsa bir iki kelimede olsa bende düşüncemi paylaşmak istiyorum. Değerli ustalarım bu sitenize birkaç gün oldu üye olalı, iyiki olmuşum ve sizler gibi değerli saygıdeğer hoşgörülü edinmiş olduğunuz bilgi ve becerileri biz acemilere bitmek bilmeyen bir sabırla öğretmeye çalışan, nezaketi ve anlayışı hiçbir zaman bırakmayan büyüklerimizle bir arada olmak beni çok mutlu etti. Üye olduğum günden beri paylaşmış olduğunuz bilgileri okuyarak ve öğrenerek geçiriyorum ve her okuduğumdada sizlerin ustalıklarınızı bir kez daha takdir ediyorum. İyiki varsınız. Hepinize büyüğümüzden en küçüğümüze kadar tüm ustalarıma teşekkür eder saygılarımı sunarım. Sağlıkla mutlulukla huzurla kalın. Allah'a emanet olun. Görüşmek üzere.
Aramıza hoşgeldiniz @ CanZh kardeş, iyi niyet ve guzel temennileriniz için teşekkür ederim.
Zaten gözlemlemişsiniz burdaki dostluk dayanışma hoşgörü ve muhabbeti başka yerde bulmanız zor. Amacımız bir nebzede olsa insanlara doğruyu gösterebilmektir. Bu işin sonu yok, şurda artık bitti tamam ustalastim diyemessiniz ,hepimiz birbirimizin eksiklerini tamamlayarak her gün yeni bir şeyler öğrenerek bu yola devam ediyoruz. Nerde dururuz nerde tmm artık deriz onu Allah bilir, ama anladığım kadarıyla heralde bitmiyecek.
Buda böyle bir merak işte.
Son bişey definecilikte bilgi, tecrübe , donanım, teknolojik destek evet hepsi çok önemli ama benim düşüncem, hepsinden önemlisi sağlam güvenilir arkadaş grubu.
Selametle

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi