Kayadan yapma kuyruksuz yunus

MaRCuSS

Yasaklı
Yasaklı
Selamlar arkadaslar,balık dedıgın sanırım boyle olmalı,cızıklerden balık cıkaranlar bırde buna baksın,saygılar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

MaRCuSS

Yasaklı
Yasaklı
Cevap: Kabartma balık.

Bu balıgın kuyruk yonunde yanı gerısınde 20-30 mtde dıkkat ceken tek yer,dogusunda kalıyor,bu kadar acık sekılde kapatma olurmu sızce?

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

metal testi yapmalısın demişim ama belkide senin müjden bir harita yada değerli bir taş ise napıcaz? sen hem metal hemde boşluk testi yap üstad. birde horasanlı yeri netce bul. hadi hayırlısı,, burdan yetersiz resimde bile balık ekmek kokusu duyuldu.

aydin-28

Kullanıcı

balıga benzer bir oluşum göremedim ben ama 2. foton da o taşlar bir amaç ve gaye için öyle üst üste konulmuştur.tesadüf degildir o bölgede yogunlaşmanda fayda görüyorum.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

bu kaya devamında çok uzun değilse şu kızmızı işaretlediğim yerleri de bir yoklayıver bakalım.

• Beğen
Tepkiler: osi

drapeta

Kullanıcı

harbici ustamın yorumuna şiddetle katılıyorum.. birde taşın solunda benim U olarak gösterdiğim yerde u şeklinde demir çakmış sanki 2kayayı birbirine tutturmuş dikkat ederseniz göreceksiniz.. ve anahtarda bu işaret olsa gerek anmamına gelince bilgim yok ama demirim üstten tuttuğu taş yama gibi .. ustalarımın yorumlarına açık..

gülnarlı

Kullanıcı

Bu balıgın kuyruk yonunde yanı gerısınde 20-30 mtde dıkkat ceken tek yer,dogusunda kalıyor,bu kadar acık sekılde kapatma olurmu sızce?
bu üst üste dizili taşlara yol ver gitsin girişin taşları altında bu işlemi yasal yolla yapınız

MaRCuSS

Yasaklı
Yasaklı

Selamlar,balıgı goremeyenler ıcın cızdım,kayanın kendısı yunus balıgıdır,kuyrugu yoktur,sanırım goremeyen arkadaslar sımdı gormuslerdır,uzerınde ısaretledıgım 3 nokta ılerledıgı yolda karsımıza gelmesı muhtemel yerlerdır,uzun dıkdortgen bayan mezarıdır,yunusun gozu aynı anda kadının ıkıncı gızlı odasıdır ve hedeftır,bu mezara ve odaya gelmeden solda bır yıgma verıyor oda daıre ıcıne aldıgım kabartmadır,bir yerde hayvan fıguru araken ılk kayanın kendıne bakın,sekıllendırılmı dıye.