Kayadan yapma kuyruksuz yunus

MaRCuSS

Yasaklı
Yasaklı
Cevap: Kayadan yapma kuyruksuz yunus

ikizceli;5****' Alıntı:
hepimizin örnek alması gereken ,arzuladığımız olgunluk ve güzellikte erdemli bir yaklaşım. seni gönülden alkışlıyor,gözlerinden öpüyorum.

Bende senın gıbı ustalarımın,abilerımın ellerınden operım saygılarımla.

cantar

Vip Üye
Cevap: Kabartma balık.

Cantar usta,yorumun ıcın teşekkurler,tek dusunduren konu girişi bu kadar acık etmelerı .
o taşlar 1 2 kişi ile tuğla taşır gibi taşınabilecek taşlar değil ayrıca dizilimleri birbirlerini kilitler bir şekilde üst üste konulmuş ayrıca balık la ilgili konularda hep balığın kuyruk kısmında arkasında aranılır diye ortak bir düşnce vardır.
sizin balık yarım ayrıca kuyruk kısmı yok kuyruğumu bul diyor....

fikirler özgürce tartışılır ama medeni ölçüler içinde olmalı sataşma yaratacak isim vererek işaret edici kırıcı sözler kullanmamalı
neticede hepimiz etten kemikteniz yok aslında birbirimizden farkımız....

MaRCuSS

Yasaklı
Yasaklı

Cantar usta,balıgın kuyrugu olmayınca o dusunceyle o yonu ınceledık,karsımıza dızme kayalar cıktı,bahsettıgın gıbı kaylar arka sırta ve sola meyıl edılerek oturtulmuş,atması kolay olmasın yada zamanla dusmesın dıye,belkı aralaeında harcta vardır,ıncelemedım,dıger yan kısımlarda kalan 2 suphelı yer var,dızme kayaların sagı ve solunda,ektekı resımlerde goruluyor,kımseyle tartısmaya gırecek degılım usta,hıc kımseyıde ıma ederek yada işaret ederek tek kelıme yazdıgımıda dusunmuyorum,yazdıklarım ortadadır.

MaRCuSS

Yasaklı
Yasaklı

dejavuserko

Kullanıcı
arkadaslar merhaba elımde govdesıne kadar olan bır yunus balık var hemen yanında oyma kalp var .selale var ıkı tane şarlak var mağara var ama ıcı boş ..altını cızıyorum kaya kompıle yunus kayanın ustunde olan bır ısaret degıl bu ..sizde bu mal neresınde olabılır?

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
arkadaslar merhaba elımde govdesıne kadar olan bır yunus balık var hemen yanında oyma kalp var .selale var ıkı tane şarlak var mağara var ama ıcı boş ..altını cızıyorum kaya kompıle yunus kayanın ustunde olan bır ısaret degıl bu ..sizde bu mal neresınde olabılır?

siteye hoş geldınız,
yeni bir konu açın,
konu başlığını yunus balığı ve oyma kalp işareti olarak yapın,

daha sonra burdaki yorumu konunun içine ekleyin, takibi ve çözümü daha kolay olacaktr.
@dejavuserko