Neden Define Bulamıyorsun? Yazan @Sedegor | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Uyduyla, Uydularla, Yabancı Ülkelerin uydularıyla, Askeri amaçlı uydularla, Nato Uydularıyla vbs Define bulunmaz.

Bazıları bebeyken kısa donla sokakta oynarken, biz uyduyla define arayan umut baglayan olduk. Ama gördükkü Adam önemli gördügü işaretin koodirnatını almak için müthiş bir keriz avlama yöntemi bulmuş. Tezgahı kurmuş, Bizde ne iyi yöntemmiş diye düşünen kerizmişiz. Kişi nerenin kordinatını atıyor ? Elbette muhtemel define olasılıgı olan yerin kordinatını, olsun yada olsun olmasın, yardım isteyen kişi genelde var denilebilecek yeri atıyor. Var denilince de olay çok başka yerlere gidiyor sadece define bulunmuyor. Eeee Farklı gibi anlatılıp, benim yöntemim farklı, ben buldum bu yöntemi hatta bu program daha farklı diyende belki boyamayı , boyadıgını daha iyi filtreden geçirip define var algısını oluştururken. Yada kendini kandırdıgı yöntemi dahada iyi afillerken. Bu işi ilk ortaya atanlarda şaşkın :( insanlık bu kadar cahilmiydi diye :(başta sakladıklarını yeter bize deyip ortaya attılar, bu cahillerde alıp onu kullanıyor. İşe yaramadıgını görenler yada eski yalanın yeni içatını yapmaya calışıyorlar.

Eskiden yapan uyanıklar yer nokta calmak için yaparlardı hatta parayla yer bakarlardı.

Eskiler bu günkü cahillerden belkide iyilerdi agına düşeni kazandırır kendilerine zararları olmaz erişemedigi kitleyede dokunmazlardı.

Bu günkü Uyducu, Cahil herifin taaaa kendisidir. Surferinden tut bir çok benzer ve nitelikte programın ne amaçla kullanıldıgını bilmezler. Öte yandan digital Haritalama Yükseklik ve alcaklık gibi verileri sunan olmadı navigasyon amaçlı oluşturulmuş yerin altıyla yada katmanlarıyla hiç alakası olmayan, bir cm yerin altını bırak yaw yerin üstünü net görmeyen bir tecnoloji allayıp pullayıp kendilerine satarlar başta bunlar. Cogu bu yöntemin define bulduracagına inandırılmış tecnolonin ne oldugunu bilmeyen ama bildigini zanneden TELNOLOK CAHİLLER bunlar. Haritalardan aldıkları izlekleri kendileri işler, kendi işlediklerinide yine kendileri başka programla renklendirir yetinmez başka alakasız programlarda filtre ve hatta boyama yaparlar. Madem emek harcıyorsun önce ne yaptıgını nasıl yaptıgını kendi kendine otur bir düşün o programların amacı işlevi ne önce onu ögren.

Zaman kaybı gördügümden dolayı ve artık defineci bizzat tecrube ede ede Uydu işlerinin safsata oldugunu anlamıştır diye konuya yazmayacaktım.

Benim Baktıgım yöntem farklı diyen bu olayı geliştirdim diyen Rus uyduları Abd uyduları yok olmadı Askeri ve Natodan bakıyorum baktırıyorum diyeni aha bu konuya bir salın hele siz :( Kendini kazandıran ne yaptıgını kendisi bilmeyen cahile bir şey anlatamayız biz. Ama biliyorum diyenede gerekeni söyleriz biz.

Uydulardan define bulunmaz. Ancak Yer altındaki madeni rezerv su petrol gaz gibi büyük rezervleri keşfeden Uydular ( Tecnoloji ) mevcuttur. Defineyi neden bulamaz ? Çünkü Define çok az yer kaplar. Ama büyük bir Altın dagı Altın rezervini elbette bulur keşfeder. Senin aradıgın hatta bizzat gömdügün degil kilo...... tonlarca altını bulamaz o yöntem. Hastayım hasta grşz

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Çubuk kullanacaksan Çatal çubuk kullan en zoru LL cubuklardır. Yada bu ilimde en kolayı en basiti Şaküldür.

Elindeki araç ne olursa olsun hangi metal olursa olsun önemi yoktur. Rahat olsun fiziken kullanırken size engel cıkarmasın hepsi bu.

Birde abdest al ama almış gibi yapma. İki rekatta namaz kıldırsam sana az olmazda :( acelen var senin :( Vucut ortadan yarsan her şeyden saglı sollu iki tane cımbızlama dur tek olanda var asıl işimiz sonra o tekte. Bir taraf Artı biyo enerjiyle diger taraf eksi aynı enerjiyle dolu. Hayatta ne varsa her şeyin Frekans kodu İnsana yaratılırken işlenmiştir. Her kod her frekans mevcutken. İnsanlar ya unutmuş ya unutturulmuş ya uyutulmuştur. Bu yüzden kendinde olana yabancıdır.

Beyne ne istediğini söyleyip istek atıp tetiklemek kalbinle buna onay verip inanmak başlıca şartıdır olayın.
Ayakların topraga bassın ilk başta sonra giyersin ayakjabıyı Ayak altı tüm vucutun yere basan yüzüdür.
Sag şakak sol şakak önemlidir Siz devreye Şakaklardan girersiniz, başkası kontrolü sadece BINGILDAKTAN girer.
Resim felan atmayın üfürükcüler şarlatanlar eşgalden bile girer.
Sag el Baş parmak son bogum ortası hedefe gidecek
Besmeleli İstegi yola cıkarır. cift LL cubuk kullanıyorsanız sol eldeki alıcıdır sende nasıl harekete dönüşür dene yanıl ögren.

Cubuksa; Has bakır, altına yakındır, altın cubuk yapacak parası olan varsa yapsın :( Toprakta ne varsa insan vucıtundada o vardır. Bir şeyler elemeye calışmayın. Frekansı dogru tetikleyin kendinize güvenin. devamı gelecek klavyeden dolayı bazı kelimeler başka cıkıyor okurken düzeltiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Bazilarinin cubugu boşluga gider cubukta suç arama yada başka çubuk arama kırmızı gül dalı 330 frekanstır Başkası müdahele edemez gücünün yetmediginden degilde Sevmezler gülün kokusunu rengini yada agaçını. Tavsiye degil illa bu olsun degil. Elinde ne oldugunun önemi yok Önemli olan sensin. Devam edecek

Kader25

Admin
Arkadaşlar Merhaba,
Bu konuya sadece @sedegor ustam yazacak.
Bu nedenle diğer konuda yazdıklarını bu konuya aldım.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.
(Bu ricamızı yerine getirmeyen her yazı tarafımdan konudan çıkarılacaktır.
Boyle yapmaz isek bu konuyu bitirmek mümkün olmayacak.)

Ustamızın yazısı bittikten sonra kendi görüş ve düşüncelerimizi yazmaya başlayacağız.
Elbette yazdığı herşeyi kabul ediyor anlamına gelmez bu uygulamamız.

Allah cc hepinizden razı olsun, neslinizi ceddinizi muhafaza eylesin. Amin.

KANAS_USTA

Admin
Arkadaşlar Merhaba,
Bu konuya sadece @sedegor ustam yazacak.
Bu nedenle diğer konuda yazdıklarını bu konuya aldım.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.
(Bu ricamızı yerine getirmeyen her yazı tarafımdan konudan çıkarılacaktır.
Boyle yapmaz isek bu konuyu bitirmek mümkün olmayacak.)

Ustamızın yazısı bittikten sonra kendi görüş ve düşüncelerimizi yazmaya başlayacağız.
Elbette yazdığı herşeyi kabul ediyor anlamına gelmez bu uygulamamız.

Allah cc hepinizden razı olsun, neslinizi ceddinizi muhafaza eylesin. Amin.
Sen baş tacısın abi,
Ne dersen nasıl dersen o 👍

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Desemki Ula tazı, havlamaktan bıkmadınmı yakışmaz bize, tazıya da hakaret olur. Desemki Ula Şeytan bıkmadınmı :(bıkmaz o Şeytan. İnsanlara faydalı bir şey biliyorsan çık yaz bizde katkı sunalım desek, Şeytanın bildigi tek şey fitneliktir. Konuyu açtım açtım acalı define arayanların zararına tek kelime yazmadım. Aksine her zamanki gibi onları koruyan kollayan bir uslupla yazdım. Türkce malisef lastik gibi dil olup bımbızla alınacak yerleri yanlış anlamaya sebebiyet verecek bir kalıbı vardır. Bildigim diger 3 dilde yazsam bu konuyu eminim daha kolay ifade ederdim. Her şeyi 100 kelimeyle anlatmaya mecbur bırakılmış kısırlaştırılmış bir dilde belkide sadece gönlüyle yazan gönlüyle okuyanlar anlayabiliyor bazı şeyleri. Yada elimizden bu kadar geliyor. Özelden küfretmedim adres isteyip gel koz paylaşalım demedim. O itler bunu istiyor Sedegor hata yapsın diger sitelerde oldugu gibi burdada susturalım istiyorlar. Moralimi O şeytanlar degil, ne yazdıgımı anlamayan kitle bozuyor. Yoksa it ürür kervan yürür. Şu Şeytanı bacagından asarsanız bir calıya konu devam edecek.

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Radyestezi dedik cubuk dedik. İnsan önce kendini tanıyacak dedik. Ilim iki tarafı keskin bıcaga benzer. Kaş yapayım derken göz cıkarmaktanda korkarız. Radyestezide 7 çakrayı açmak önemlidir. Bizde Şirk koşmadan kendi dinimize görede bu çakraları açmak mümkündür.

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Kimi müzükle kimi farklı farklı yöntemlerle açsada başarsada bize göre Allaha yakınlaşıp kendini tanımadan geçer bu olay. Burda niyetim din dersi vermek degil yada insanların takvasını ölçmek degil. Zaten insan kodlanmıştır. Kimi cubugu eline alır ve kullanır ama nasıl yaptıgını bilmez. Yani Farkındalıkla bilerek yaptıgı şey degildir. Oldugunu bilir nasıl yapıyorsun diye sorsan açıklayamaz.