Neden Define Bulamıyorsun? Yazan @Sedegor | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
İşte o yaptıgı şey zaten kendinde kodlu olan olagan bir yöntemi kullanmasıdır. Kimi su bulan amcaları millet görür yaptıgı garip ve tuhaf hareketlere güler. Hatta bu adammı su bulacak diyede alay eder. Ama O adam o tuhaf hareketlerle suyu bulurken. Bizim entel ve hatta Elinde tecnik cihaz olan kravatlı suyu bulamaz. Hadi oda bulur kravatlıyıda hiç etmeyelim ama yüzdeye vursan. Tuhaf hareketli güldükleri önemsemedikleri cebi delik garip ve çok temiz kalpli neredeyse hiç ıskalamaz öteki ise yüzde iki yüzde üç gider bu yarışta. O tuhaf hareketlerle her zaman suya nokta atışı yapan adamada sorsan nasıl buldugunu kendiside bilmez. Açıklamaya calışır gerisi yok. İşte anlatmaya çalıştıgım Allah vergisi bu kodlamayı kullanan ama Farkındalıkla yapamayan bir örnek. Ya bu adam neyin neden oldugunu bilerek yapsa bu işi nelere kadir olur belkide.

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Kimi Et süt yemez kırk gün izdivaya cekilir vucutu temizler. Kimi nefsini başka şekilde terbiye eder. Önemli olan Şirk koşmadan Imanınıza halal getirmeden Onların çakra dediklerini temizlemektir. Bana göre bu olay Önce kendini tanımadan, kendini tanıdıkcada Allahı tanımadan geçer. Burdaki çizgi Şirk koşmadan yapta nasıl yapıyorsan yap. Kendini tanı kendini tanıdıkca vucuttan ibaret olmadıgını anlar kalbinin diline kulak verir nefsine diz çöktürür birazda ruhunu tanımış olursun. Ruh Beden gibi nefse hizmet etmez, yabansıda degildir bedeninde kötülügünü istemez ama, gerçeklere daha yakın yalandan uzaktır.

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Kendine güven Madem Seni Allah yarattı, Bu mükemmel bedeni fizigi ve ruhu daha yakından tanıki onu en ful kapasitede nasıl kullanırsın onuda ögren. Her şey frekanslardan ibaret olup. Senin Kendini tanımadan yani kör halinle gördügün şekli bir boyuttan üç boyuta kadardır. Anladıgın şeyde gördügün ve duydugun kadardır. Kendini tanıdıkca bu gün gördüklerinde hal ve şekil olarak degişecektir. Elindeki bir kalemi üç boyutlu görmeyle 6 boyutlu görmek arasında ne fark var kalem kalemdir dersen, bir konuyu 6 yönden altı boyuttan idrak etmenin daglar kadar farkı var derim sana. Bu bir kurs degil. Sana boyut kapılarını aç cubugu ancak öyle kullanırsında demiyorum. Yaparsın diyorum. Beyninde her nesnenin , her varlıgın bir kodu bir frekansı var sadece sana düşen bunu tetiklemek, biyo enerjin vasıtasıyla ve elindeki cubuk catal sarkaç her neyse onun yardımıyla Tetikledigin yani Etki saldıgın şeyin tepkisini hissetmeye calışmandır olayın basit anlatımı.

Zihnini boşalt hiç bir şey düşünme gibi söylemler yanlıştır. Allahın izniyle Altının frekansını salıyorum ve gömülü olan altından tepki almaktır niyetim gibi düşünce ve eylemler dogru olandır.
Eeee Sen Altının dilini Frekansını bilmiyorsun ortada yazdıgı gibi 4900 mü 5400 mü arasında üstünde ne ? Olmadı bu altın kaç 18 mi 22 mi 24 mü yok yok som mu aceba :( bunlarda Çok önemli degil. Sadece Frekanslı alan taramalarda önemlidir bu. Şu an piyasada da böyle bir alan tarama yok.
Beyninize güvenin Allahtan dileyin orda gömülü olan altının frekansı otomatik olarak hedefe gider.

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Dünyada en iletken olan şey altındır . Onu tetiklemek bulmakta yöntemi bilene kolaydır. Cubugun metaryali önemli degildir Rahat kullanım saglasın yeter. Bana göre Sarkaç daha iyidir. İlla cubuksa yapabilen imkanı olan altın yapsın madem illa metali önemliyse Gümüş arayan gümüş yapsın.
Bir define bulduysanız yada bulursanız içinden bir tane alıp cubuk kullanırken yanınızda bulundurun ihtimal o ki aynı bölgede devamı yada benzeri cıkarsınız oda aynı frekansa yakın degeri taşır ve işinizi bir nebze kolaylaştırır. Kimi agzına alır kimi eline üzerinizde bulunması ve bunu bilmeniz bile kafidir.

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
İlmin ne oldugundan ziyade Ne kadarını taşıyabilirsin bu önemlidir senin için. Ben o yüzden diyorum önce kendini tanı. Önce kendini ve yapıp yapamayacaklarını bil. İlimin fazlasını taşıyamazsan o ilim sana kar degil zarar verir. Kısadan hissedir. Dergah dara düşer para lazımdır Hocalar dert yanar :( bir ögrenci bir kırıntıdan ögrendigini yapmaya karar verir. :( ya olursa :( olurda gece uyuyunca gelir sorarlar istegin ne diye :( bir teneke altın der :( niyette halis olunca, veren verir tenekeyi gider. Sabah olunca ortaya koyar alın ihtiyacı giderin diye. Hocalar sorar ögrenci arkadaşları sorar nitekim ögrenirler bu teneke altın nasıl geldi :( en yakın arkadaşı ertesi gün dener :( bunuda soracaklar gelir :( hani şu Aladdinin sihirli lambasından cıkanlar gibi :( Sormaya kalkmadan Düşer bayılır korkudan, Kimide dener sormaya dahi gelmezler. Yani İlim önemlidir evet lakin kaldıracak kalpte lazım buna yada azıcık adam olmakta lazım belki. Yok henüz tenekeyle altın nasıl gelir bunu konuşmuyoruz belki hiç konuşmayacagızda ama yürek lazım bazı şeylerede.

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Burda bir toparlayalım konuyu biz yazdık şeytan dagıttı.
İşaretler ortada gezdigi gibi konuşuldugu gibi degil dedik çözümleride bir katalog gibi üç adım saga git 2 metre kaz gibi degil dedik.
Define işareti olmayıp define işareti gibi düşünülen bir cok simge figür vbs hadinden fazla dedik
Define işaretleri var olan işarteler kullanılan bir alfabe bir dil üzerine işlenmiş şifrelenmiştir yoksa hadi define işaretleri yapalım her gömü yapan bunlardan birini seçsin diye ortaya cıkmamıştır dedik.
Definelerde bir gömü sistemi vardır dededik. İstisnalar hariç tabiii Her gömü sistemininde bir ayrı anahtarı vardır bunu yazacaz
Cihazların kutretini buldaracagınıda ona cok güvenirsen cihazı tanımazsan üzerine bastırıp burda define yoktur diyecek kadarda sana düşmanlık edecegini anlatmaya calıştık.
Uyduyla define arayanların süpyan okulundan daha bilincsiz olduklarını yazmaya calıştık.
Marifet cubukta degil dedik insanın kendisindedir dedik.
Alan tarama cihazları hiç bir şey degil demeye calıştık Çünkü amacıyla içerisindeki elekronik aksamın alakası olmadıgı gibi kendi içerisinde göstermelik bir takım saçmalıkların baglantısı bile yoktur demeye getirdik
Kendi cıkardıgın yoksa başkasının cıkardım dedigine inanma güvenme dedik
Bir başkasının cıkardım dedigini satmaya kalkarsan başın derde girer demeye calıştık
Bu alemde puşt çok defineci üzerinden define aramadan tek kazma sallamadan zengin olan cok ve define bulmak yerine defineciyi keriz yerine koyup onun üzerinden zengin olan cok ve bu sektör haline gelmiş dedik

Bundan sonra Eşkiya belgelerinden kesitler, Eşkiya bölgeleri Eşkiya işaretleri Gömü sistemleri Kilise gömü sistemleri Tılısım ve Bölgesel tılısımlar ve cözümleri, Gömü Sistemine göre Tılısım cözme gibi konulara yer verecegim. Yukarda kafasına takılan yer olan varsa burda soru cevap yapabiliriz. Çünkü dagıldı konu dagıtmayı başardılar bazı yerlerde adminler düzelme yapmış anlam degişmiş gibi şeylerde oldu

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Bizden çalınıp bize ait olmadıgı sanılan unutturulan hatta bize düşman olanlarla özdeşleşmiş Kendi degerlerimizi yabana atmayalım. Bu gün öyle önemli işaret yada simgeler varki Müslüman olarak gördügümüzde bize sadece düşmanı hatırlatıyor sanki, O kadar kaybetmiş o kadar uzaklaşmısız. Her şeyimizi çalmışlar, İlmimizi bizden olan bilimi dahi. Mesala Davut yıldızı, Mührü Süleyman, yada yılan işareti desem çok şaşıran olur belki.

Ben geçmişte Türkiye büyük Millet meclisinde bile Neden Masonik simgeler var diye kızardım. Yada İllimünati gibi örgütlerin sahiplendi mimari esintilerin oldugu yapılara. Daha dün Yeni yapılan şu Hava limanı kulesindeki yılana, yada 1000 odalı Sarayın pilanına :( bilmeyen için cehalet bilen için hem hayret hem zulüm gibi. Lazım olan önemli olan ne varsa çalmış benimsemiş üzerine yatmış sahiplenmişler. Bizimkiler ise bir süre sonra onların benimsedigi bana yaramaz diye bırakmış heralde. Yada Uyutulmuş Uyuşturulmuş Unutturulmuş Bu üç U kafanıza kazıyın.
Defineyle ne alakası var bu yazdıklarının sadede gel bize nokta ver bulalım diyen çok olsada :( bunlar bilinmeden kör dügümler çözülmez.

Dagda bir yılan işareti gördün define işareti dedin çözüm için ugraşıyorsunda her okudugunda safsata olunca yada bilinçli yamukluk sende dogrusunu bulamıyorsun. Sadece yılan degil bir çok işaret simge böyledir. Önce ne oldugunu bileceksin sana ne anlattıgını kiiii en son define olayına gelebilesin. Yılan Dedik ya Yılan Hayye dir. Hay dan Gelmek Huya gitmek gibidir. Hayyat tın ta kendisi henüz cözülmüş DNA sarmalının taa kenkisidir. Onlara göre Tanrının bilinmeyen adı bize göre Allahım Tüm sıfatları. Her şeyde aynı manada olmasada. İslam Ademden bu yana gelmişse Hz.Muhammed sonrası diye yada İslamı Müslümandan ayrına ne anlatılabilirki. TC Nüfüs kagıtında din İslam yazar, Müslüman yazamaz bu arada. Ne alaka şimdi demi :(

Üst perdeden yazacak çok şey varda yazdıgımı anlayan olmadıktan sonra biliyorum yazmanın tek anlamı yorulmak olacak.

Sizin işiniz sadece define belkide :( Yılan Ya kilise gömüsüdür yada Eşkiya gömüsüdür. Eşkiya olsada yine Kilise yakınlarına yapar bu gömüyü.

Yılanın kafasını görürseniz Oldugu taş altında bir kese yada bir canak kadar altını bir diz boyu derinlikte bulursunuz.

Eger kafası kesik degilse ve bu yılan tekse aktıgı gittigi tarafta ya bir magara yada bir yıgma vardır.

Bu yılan iki taneyse bu yılan bir birine sarılmışsa yada ikiden fazla ise hatta renkleri degişikse anlam degişir metraj degişir.

Degişmeyen Tek şey gerçek bir yılan işareti bulan kişi ve çözen kişi baştan aşagı degişir. Çünkü para İnsanım diye gezen çok kişiyi degiştirir. Yılan gerçekten define olan yere yapılmıştır Birden fazla yılan varsa ikinci yılanın definesi degerli taştır. Üç yada fazlası daha karışıktır. İşarete ve araziye dayalı çözüm yapılır. Kilise gömü sistemindedir çogu kez. Bu sistemleride yazacağız. Bir yerden başlayıp Son yere degil Sonsuzluga varmaktır aslında bu sistem.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sedegor

Kullanıcı
Yasaklı
Yılanın kafası kesikse Tehlike yok bu müjdesidir alırsın. Yukarda yazdım aynı taşın bir karış yada diz boyu kadar altında az bir paradır kese bile cıkar.

Aynı yerde çogu belgede Su kaynagı vardır. Dikkat edin bu su gözesinin suyu içilmez. Acı sudur. Zaten Yılan işaretini bulmak içinde Suyu bulmanız yazar belgelerde yada gercek haritalarda.

Buraya dikkat Yılan işareti olan yere degirmenler yakındır. Ve hep Güneyde kalırlar.

Acı suyu bir degirmeni döndürecek kadardır ama dikkat buraya degirmene giden su bu degildir.

Bu gömü sisteminin henüz ucudur.

Şimdi Kiliseyi bulma zamanı :( Bulursanız aldınız başınıza belayı :( Her ne kadar yılan işaretleri çözümlerinde magara yada cakıl yıgını arayın yada yılanın yaşamını göze alın gibi ibareler yazsada millet. Benim okudugum kapalı magradır burası Yer altı mahsenidir aynı zamanda. Topraktan girişte kesinlikle tuzak vardır. Kayadan giriş ise zor olsada tehlikeli degildir. Burda nerden girersen gir basamaklara dikkat et. Diger yılan ya yanyana degildir uzaktır yada farklı yönlere bakar. İkinci yılanın malı sadece degerli taşlardır Elmas yogun olanıdır. Altın olan mahsende 70- 40 katır yada deve yükü gibi büyük yüklerden Elmas olan yerde ise bir oda dolusundan bahsetsede bu belgeler. Bu Sayılar Gömü sistemi ve Şifrelerdir. Ancak Yılan işareti olan bir yerde

Moderatör tarafında düzenlendi: