Sunu Çanağı Ve Kurt Figürü | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Sunu Çanağı Ve Kurt Figürü

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Kurdun ayağı'nı bulmaya çalışacam ÇALKAYA Ustam,bu ayak izi pati şeklinde olması gerekir değilmi!!!

babahalit

Usta
Kullanıcı
sen kurdun ayak ızını patısını ararsan ancak ruyanda bulursun gıt dereye 2kucuk 1buyuk havuzları bul ,don orda kalem ucu gıbı delık olacak bulursan hayırlı olsun kasa dır

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
sen kurdun ayak ızını patısını ararsan ancak ruyanda bulursun gıt dereye 2kucuk 1buyuk havuzları bul ,don orda kalem ucu gıbı delık olacak bulursan hayırlı olsun kasa dır
:D Allahına kurban söylediğin küçük ve büyük havuzları biliyorum büyük havuzda söylediğin delik,Küçükken orda çimerdik yani yüzerdik o deliğin içine parmak batırdığımı hatırlıyorum,Allah bulduracak ya

babahalit

Usta
Kullanıcı
KARDES SOYLEDIKLERIMIZ BILGI VE TECRUBE İLE ISPATLIDIR ONUN ICIN KESIN NOKTAVERDIK HAYIRLI OLSUN SIMDIDEN BIZEDE DUA ET UNUTMA

yoksul

Kullanıcı
yorumların tamamını okuyamadım ama çukur olan yer ne çukur nede kasa sadece bir hayvanın boyun altı boğaz kısmı ve bu hayvanın ağzıV yapmış sol tarafı gösteriyor ASİAVCI ustamın çizimini biraz daha sola doğru kabartmayı takip ederek çizerseniz hayvanı bulursunuz benim vaktim yok yapamadım böyle olunca sol taraftaki yer kasa oluyor ve sol altda mezar olayı oluyor tarlanın altına doğru zaten arazi resiminden anlaşılıyor kayanın arkasına doğru bir yükselti mevcut

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
yorumların tamamını okuyamadım ama çukur olan yer ne çukur nede kasa sadece bir hayvanın boyun altı boğaz kısmı ve bu hayvanın ağzıV yapmış sol tarafı gösteriyor ASİAVCI ustamın çizimini biraz daha sola doğru kabartmayı takip ederek çizerseniz hayvanı bulursunuz benim vaktim yok yapamadım böyle olunca sol taraftaki yer kasa oluyor ve sol altda mezar olayı oluyor tarlanın altına doğru zaten arazi resiminden anlaşılıyor kayanın arkasına doğru bir yükselti mevcut
Kurt figüründen hariç diyorsunuz doğrumu anladım ustam

yoksul

Kullanıcı
gözünü göremedim öylesine çizdim

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
g87J5O.jpg

Evet olabilir Yoksul ustam teşekkürler,benimde görebildiğim öne bakan bir kurt ve arkasını veren bu işaret bir adam kafası ydı çizmeden önce,yeni dikkatimi çekti bu kurdun gövdesi ve ayaklarıda var

yoksul

Kullanıcı
sen burayı pas geçme küçük malı burada sanıyorum zaten hem kolay vur patlasın çal oynasın düünü haber verirsen bizlerde oynarız senin adına hayırlı olsun ERDEM usta gerçi bizi unutursunya ,,bu aralar düğün yapan beni unutuyor tl bile çıkmıyorlar ya kapalı ya çocukları çıkıyor ALLAH gönüllerine göre versin canları sağolsun geç kaldım kurdu bilmiyordum işimdi oldu bu çizdiğim yavru kurt olmalı ozaman -Hadi git yat şimdi