Sunu Çanağı Ve Kurt Figürü | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Sunu Çanağı Ve Kurt Figürü

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
sen burayı pas geçme küçük malı burada sanıyorum zaten hem kolay vur patlasın çal oynasın düünü haber verirsen bizlerde oynarız senin adına hayırlı olsun ERDEM usta gerçi bizi unutursunya ,,bu aralar düğün yapan beni unutuyor tl bile çıkmıyorlar ya kapalı ya çocukları çıkıyor ALLAH gönüllerine göre versin canları sağolsun geç kaldım kurdu bilmiyordum işimdi oldu bu çizdiğim yavru kurt olmalı ozaman -Hadi git yat şimdi
Vallahi şimdi iyice meraklandım,Yoksul usta Allah'a şükürler olsunki daha bu güne kadar hep düşenin yanında oldum,öyle maddiyatla kendilerini bozup kibire giren burnu havada olan insanlarla işimiz olamaz,Rab'bim açmayı nasip ederde açarsam tüm Define Mekanı arkadaşlarım ve Ağabeylerimle topluca belirlediğimiz bir şehirde buluşup,hem tanışma vesilesi olur, hemde isterseniz mangalları yakar yada lokantada bir ziyafet çekeriz,nede güzel olur

yoksul

Kullanıcı
ALLAH gönlüne göre versin yeterki sen bul benden yana helal olsun nasipse her yerde görüşür tanışırız -Her şeyin hayırlısı olsun

yoksul

Kullanıcı
benim çizdiğim kuş gagasının baktığı yerde taşın sivrimsi alt tarafındaki kanalı devam etmedin mi halen

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
benim çizdiğim kuş gagasının baktığı yerde taşın sivrimsi alt tarafındaki kanalı devam etmedin mi halen
Yok daha gitmek nasip olmadı,Allah izin verince gittiğimde sonucunuda burada paylaşacam yoksul usta,Eyvallah

ergenekon60

Kullanıcı
arkadaşlar bu bir sunu nişidir...yuvarlak oymalar karşımıza değişik şekillerde çıkabilir zemine dik veya paralel olarak ama gömü şekilleri dönemsel olarak değişkenlik gösterir illa şurasında diye bişey yoktur burdaki oyma zemine yakın ve dik bir sunu nişidir mezarı hemen önünde hafif sağ yada sol çaprazında alt zeminde taş örme veya küçük oda şeklinde çıkabilir saygılar kolay gelsin...

akrep68

Kullanıcı
Yasaklı
burasida bos

Gesendet von meinem SM-N920C mit Tapatalk

akrep68

Kullanıcı
Yasaklı
ya

Mirkut

Vip Üye
ya

Selamunaleykum ustam. Siz yorumunuzda var yada yok dediginizde bolgesel olarakmi bu kaniya variyorsunuz yoksa sadece resmin icinde gorunen bolgeyemi var yada yok diyorsunuz.
Tesekkurler ustam selametle kalin.