Yapay Alan Tarama ( Sensör ) | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları

Yapay Alan Tarama ( Sensör )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KERİM40

k!R$EH!R
Kullanıcı
Ustam aci degeri ve yanilma olayini sadece gunesin ekseni ile dehisir gunes saatinin calismasindan yola cik tam tersini dusun yani golgenin yerinin zitti bir aci yapar onunda merkez noktasini sadece derinlik tesbit ile ortalama 40-50 cm yari cap ile yanilgiya dusersin malin noktayi koydun yer malin yeri deildir yani ok ustam eger firsat var ise analizler sabah erken saatte yapilirsa tam tepe nokta alirsin saf bir frekans olur oglenin ortasindada merkezi alabilirsin yalniz unutmaman gereken gunes isiklari mineraltepkimesini hayata gecirir ve oda yanilgiya yol acar saygil

DeLiCebey

Vip Üye
DELİCEBEY USTAM ,senin fikirlerin ve tecrübelerin benim için çok önemli,,,benim merak ettigim çubuklarla metalin sinyalini aldık,,sinyali aldıgımız yerde metali bulabiliyormusun? metalin yeryüzüne 45 derecelik açıyla çıkma olayı var bu sinyal sapma ,yalancı sinyal ,,,ayna sinyal de diyolar bu olayı nasıl aşıyorsun yöntemin varmı? senin alan taramada yaptıgın denemelerde tam nokta yapabiliyomusun ?sinyal sapması yaşadınmı? yöntemi olan diger ustalarımızda açıklama yaparsa sevinirim ,,şimdiden hepinizden ALLAH razı olsun ,teşekkürler
Tskler ustam. Suana kadar herhangi bi sapma olayı yasamadim . Alan taramada da tam hedef uzerindesin saga sola falan kayma olmadi ve birde daha önceki konularimda mevcut agac cubuk veya metal cubuk tam nokta tam tespit için onu kullanıyorum. Agac veya metal cubuklarda hedef saptirmaz tam nokta neresi ise orada metal cikar. Denenmistir onaylanmistir.

Düşünce Düşüneni Düşündükce Düşündürmüyorsa Düşünen Gerçek Manada Düşünmüyor Demektir.

Son düzenleme:

candemir

Kullanıcı
DELİCEBEY ustam şimdi yaptığın çalışma anlattığına göre güzel çalışıyor diyorsun yani minaralleri eledm falan demişsin tebrik ediyorum lakin şimdi burası paylaşım formu yardımlaşma zorluklarda birbirimize destek verme yeri şahsıma ben öyle düşünerek üye oldum geldim yani bağzı ustalarımız videolarda ölçüm nasıl yapılır anlatmış kimi ustalarımız farklı şeyler paylaşmış mesela benim çubuklarım ensar ustanın çubuklarından tasarlanmıştır yani o vermiş yapılışını bizlerde yapıp kullanıyoruz yani şunu diyecem peki sen nedne söylemiyorsun arkadaşlar bunun içinde bu var ve bu şekilde çalışıyor denilse birbirimize destek çıksak olmazmı sence yani sen nasıl yaptıysan bizlerde yapsak test sonuçlarını hep beraber sonuçlasak yani sen diyorsunki ben daha test aşamsındayım testler sonucunda ona göre gereği yapılacak diyorsun yapılacakmı satılacakmı ustam onu söylermisin

candemir

Kullanıcı
Vallah ustalarım bilgilerini bizden esirgemiyenlerden ALLAH BİNLERCE RAZI OLSUN ama şu varki inan kafamız ALLAH bullah oldu şimdi içindekini bilmeyen arkadaşlar ve bende dahil soruyoruz diyoruzki içindekini söylermisin diyoruz ustam sende diyorsunki test aşamasında diyorsun peki bu test aşamasını bizlerle hep beraber yapsak sonucu elde etsek yani kusura bakma ama belki ben yanılıyorumdur inşallah öyledir neden bizim ülkemizde birbirine yardım etmek bukadar zor geliyor ben burada çok şeyler paylaşıyorum yani bilgimi asla menfaate dökmüyorum kusura bakma ben siz değerli ustalarımın bilgilerine saygı gösteriyorum ama tepkilerimizede olumlu bakılması gerekiyor eşitlik içerisinde isek iyi yorumlarda alınacaktır kötü yorumlarda alınacaktır kötü yorum alınınca asla kızılmaması gerekir şimdi ben şunu söyleyecektim bakın ben bağzı arkadaşlarımız bilmiyor diye dedimki kaya falan ağır şeyler çıkarsa karşınıza bir adet zincirli calaska alıp hiç yorulmadan kaldırdın dedim bu bile paylaşımdır bir çalışmamda macun içerisine minaralli malzemeleri karıştırıp hamur kıvamına getirin çubuklarda işe yarar dedim yarar veya yaramaz ama neyi öğreniyorsam direk paylaşıyorum eeee kusura bakmayın siz değerli arkadaşlarımızda bizlerede bilmediklerimiz hakkında yardımcı olsun bir umut dünyası belki çıkarsa ailemi iyi biryere getirirm diye umut ediyoruz hepimiz saten durumumuz olsa neden bu gibi şeylerle ugraşalım doğru değilmi ben belki yanlış düşünmüşümdür yine kusura bakma satmak içinse ALLAH kalbine göre versin Ama bilginle bizlere destek çıkacaksan ALLAH YİNE KALBİNE GÖREVERSİN benim diyeceğim bukadar salıcakla

AYAN

Kullanıcı
Vallah ustalarım bilgilerini bizden esirgemiyenlerden ALLAH BİNLERCE RAZI OLSUN ama şu varki inan kafamız ALLAH bullah oldu şimdi içindekini bilmeyen arkadaşlar ve bende dahil soruyoruz diyoruzki içindekini söylermisin diyoruz ustam sende diyorsunki test aşamasında diyorsun peki bu test aşamasını bizlerle hep beraber yapsak sonucu elde etsek yani kusura bakma ama belki ben yanılıyorumdur inşallah öyledir neden bizim ülkemizde birbirine yardım etmek bukadar zor geliyor ben burada çok şeyler paylaşıyorum yani bilgimi asla menfaate dökmüyorum kusura bakma ben siz değerli ustalarımın bilgilerine saygı gösteriyorum ama tepkilerimizede olumlu bakılması gerekiyor eşitlik içerisinde isek iyi yorumlarda alınacaktır kötü yorumlarda alınacaktır kötü yorum alınınca asla kızılmaması gerekir şimdi ben şunu söyleyecektim bakın ben bağzı arkadaşlarımız bilmiyor diye dedimki kaya falan ağır şeyler çıkarsa karşınıza bir adet zincirli calaska alıp hiç yorulmadan kaldırdın dedim bu bile paylaşımdır bir çalışmamda macun içerisine minaralli malzemeleri karıştırıp hamur kıvamına getirin çubuklarda işe yarar dedim yarar veya yaramaz ama neyi öğreniyorsam direk paylaşıyorum eeee kusura bakmayın siz değerli arkadaşlarımızda bizlerede bilmediklerimiz hakkında yardımcı olsun bir umut dünyası belki çıkarsa ailemi iyi biryere getirirm diye umut ediyoruz hepimiz saten durumumuz olsa neden bu gibi şeylerle ugraşalım doğru değilmi ben belki yanlış düşünmüşümdür yine kusura bakma satmak içinse ALLAH kalbine göre versin Ama bilginle bizlere destek çıkacaksan ALLAH YİNE KALBİNE GÖREVERSİN benim diyeceğim bukadar salıcakla
DELİCEBEY ustam şimdi yaptığın çalışma anlattığına göre güzel çalışıyor diyorsun yani minaralleri eledm falan demişsin tebrik ediyorum lakin şimdi burası paylaşım formu yardımlaşma zorluklarda birbirimize destek verme yeri şahsıma ben öyle düşünerek üye oldum geldim yani bağzı ustalarımız videolarda ölçüm nasıl yapılır anlatmış kimi ustalarımız farklı şeyler paylaşmış mesela benim çubuklarım ensar ustanın çubuklarından tasarlanmıştır yani o vermiş yapılışını bizlerde yapıp kullanıyoruz yani şunu diyecem peki sen nedne söylemiyorsun arkadaşlar bunun içinde bu var ve bu şekilde çalışıyor denilse birbirimize destek çıksak olmazmı sence yani sen nasıl yaptıysan bizlerde yapsak test sonuçlarını hep beraber sonuçlasak yani sen diyorsunki ben daha test aşamsındayım testler sonucunda ona göre gereği yapılacak diyorsun yapılacakmı satılacakmı ustam onu söylermisin

söylediklerinize tamamen katılmakla birlikte, sizleri tebrik ederim mekanınız elverişli zamanınızda elverişli ,ASİ usta gibi araştırma ruhunuzda var üye arkadaşlara bilgi yardımında olanlardan ALLAH razı olsun, Candemir ustam inanıyorum ki benim gibi bir çok arkadaşın düşüncelerini yansıtmışsın, birde tabiki emek kutsaldır saygı duyarım kiminin parası kiminin duası, yalnız ben bir şey denemek istediğim deneyeceğim yer 85 km uzakta aklıma bir fikir geldiğinde 170 km gidip gelmem gerek bunu niye söylüyorum, deniliyor ki hazıra konulmasın,sizde deneyin yapın vs gibi.
saygılar.

candemir

Kullanıcı
söylediklerinize tamamen katılmakla birlikte, sizleri tebrik ederim mekanınız elverişli zamanınızda elverişli ,ASİ usta gibi araştırma ruhunuzda var üye arkadaşlara bilgi yardımında olanlardan ALLAH razı olsun, Candemir ustam inanıyorum ki benim gibi bir çok arkadaşın düşüncelerini yansıtmışsın, birde tabiki emek kutsaldır saygı duyarım kiminin parası kiminin duası, yalnız ben bir şey denemek istediğim deneyeceğim yer 85 km uzakta aklıma bir fikir geldiğinde 170 km gidip gelmem gerek bunu niye söylüyorum, deniliyor ki hazıra konulmasın,sizde deneyin yapın vs gibi.
saygılar.
170 km gitmene gerek yok ustam testlerini boş arazidede deneyebilirsin ha sen deneyemedin diyelim ve 170 km gitmene gerek yok bura bilgi paylaşım sen yapamıyorsan tarifi verirsin yapan arkadaşlar test alanlarında denerler sonuçları burada paylaşırlar ama emek verdiğinizi söyluyorsunuz yani diyorsunuz açıkcası ben bu emeğimin karşılığını ticaretle halletmek istiyorum diyorsunuz ama şöye düşünmek daha kafi benim görüşümce yav ben yoruldum ben çaba gösterdim BİRİ bana dua etsin ustam emek harcadın ama geldin burada bizlere paylaştın allah sendne binlerce razı olsun deseler daha iyi değilmi sen yoruldun bak ustam bizi düşünmüşsün ben yoruldum ama başkaları yorulmasın demek daha iyi bence ama sen bilirisn ustam çalışmalarında başarılar dilerim

ekran1976

Kullanıcı
bence bilgiyi paylaşmama gibi bir sorun yok,,,,insanlar emeklerinin bazı uyanık insanların eline geçmesinden korkuyolar bu korkularındada haklılar çünkü 1000 lira verip az çubuk almadı bu millet kanımca sebeb bu heralde diye tahmin ediyorum kalın saglıcakla

candemir

Kullanıcı
Vallah billah söylenecek birşey kalmadı arkadaşlar sadece diyeceğim
ozaman korkuluyorsa güvenirli kişiler emek vermiş kişileri aynı keseye koymayacaklar özel kişi ekbi olsun dedim yanlış anlaşıldım hemen bağzıları konuştu belki bir paylaşımda bile bulunmamış ama gelmiş özelde konululmaz ustaar razı olmaz dedi eee peki bunu nasıl çözeceğiz burada paylaşılmayacaksa forumda katkıda bulunan emek harcayanlar bölümü oluşturulsun diyorum o yasak peki burada paylaşın diyorum oda umut tacirlerinin eline geçer deniliyor vallah ben birşey demiyorum hayırlısı düzelir inşallah

ekran1976

Kullanıcı
valla ustam ben bu konulara yeni merak ettim aranıza katıldım ..bu zamana kadar bir şeyler paylaşamadım ..bilmedigim konularda konuşmam hata olurdu,,,ben uzaktan izledigim sezgileri açıkladım .kesin böyledir demiyorum ,yanlış anlaşılmasın ben kimseleri savunmuyorum delicebey ustamızıda hiç tanımam,,,,samimiyetim yok ,,ama bu zamana kadar kafama takılan sorularda gerek delicebey ustam gerekse diger ustalarım bilgilerini paylaşmaktan kaçınmadılar ALLAH razı olsun hepsniden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...