Arkeoloğun Kazıda Bir Günü Nasıl Geçer?

denizliden20

Kullanıcı
Siz paylaşmadınız ustam ama bana bi arkadaş gösterdiydi
emoji6.png

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

o fil benim filmi .bilmiyorum bu fil bizim bölgede sizin gördüğünüz hangi bölgede acaba

esrarengiz2828

Kullanıcı
Ustam arkadaş istanbuldan geldi istanbuldan gelirken deniLiye uğranıyosa ora olabilir ama istanbul yolu üzeri tahminim karadeniz bölgesi ve elindeki işaretler süper ötesi burdada ziyaret felan üstünüde daha irdelemedim ama büyük bi ihtimal karadenizde

denizliden20

Kullanıcı
Ustam arkadaş istanbuldan geldi istanbuldan gelirken deniLiye uğranıyosa ora olabilir ama istanbul yolu üzeri tahminim karadeniz bölgesi ve elindeki işaretler süper ötesi burdada ziyaret felan üstünüde daha irdelemedim ama büyük bi ihtimal karadenizde

deil kardeş o başkadır.

esrarengiz2828

Kullanıcı
Olabiir ustam ama fiili gör işareti gör tıpkısının aynı

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
kardeş bunlar yanlış yerd uğraşırlarken yaklaşık 200 binlira harcadılar.4500 evro dahil.doğru yerde ise yer biraz zor ve derin.sondajlama sistemiyle görüntü alınacak oranında önünde büyük kaya kütlesi var 3 katlı ev büyüklüğünde .o kayanın kalkıp sondaj kamyonu girmesi lazımi.para dengeltiyorlar galiba yıl başını bulur.
bence o arkadaslarin yanlis yerde calisiyorlar darpanelerin tumuluslerin hoyuklerin bile kolay girisleri mevcut cok iyi inceleyin resimleyin emareleri paylasin yardimci olmaya calisalim burdan hemde arkadaslara egitim olur.

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
dogrudur %70 i dolgudur tunelin ust kisminda havalandirmaya yardimci olmasi icin tamamen kapatilmiyor kucuk bosluk diye es geciliyor cubukla bakilinca esasi kucuk fakat uzundur buna dikkat edin.