Neden Define Bulamıyorsun? Yazan @Sedegor | Sayfa 5 | Define işaretleri ve anlamları

Kader25

Admin
Biliyorum uzun yazdıgımdan dolayı beni degil okumayı sevmiyorsunuz :( okumadanda olmuyor işte inanın çok kısa öz yazmaya calışıyorum Başta dedim ya bir Ummandan bir damla yazacagım diye buna bile hop oturup hop kalkan deliler var. Daha işin başındayız. Ben bıraktım bu işi çok zor çok geç ögrendim. Bundan sonra bu yola çıkanlar boş adamlarla ugraşmasın. Kendimi övmek içinde yazmıyorum Umman nerde aldıgımız damla nerde. Bu iş bitmeyecek bir kitabı okumaya calışmaktır. Ustası yoktur
Gonlunden geldigi gibi yaz kiymetli ustam.
Uzun kisa takilma.
Bunlari okuyamayacak kadar sabri olmayan dan defineci olmaz zaten.
Bu isin başı sabır.

Sedegor

Kullanıcı
Arkadaşlar Tılısım cözümlerinde tek anahtar Kuranı Kerimdeki Ayet ve Dualardır. Şimdi Adam başka dine mensup nasıl olurda Anahtarı Kurandan olur diye düşünenler olacak dogal olarak. Onlar varya onlar Bilipte görüpte İman etmeyenlerdendir. Kuranı Kerimin Gücünü bilir ancak Şeytani akıl hep tersine calıştırmaya ugraşmıştır. Kuran 1400 1500 yıllık ötesinde Kuranmı vardı diye düşünen varsa Evet vardı Ancak Hz. Muhammet ile son halini Aldı İsmi de Kuran oldu. Zira Önceki Kitaplarda Hak olup Allahın Sözleriydiki sonradan degiştirip işlerine geldigi yazıp egip büktüler. Eger Müslümanız diye boş gezenler onlaR KADAR Kuranı tanıyıp bilseydik Korkudan alnımızı secdeden kaldırmazdık. Onlar varya onlar Kuranı kaç dalda kaç bilim adamının eline verip cözmeye anlamaya calışıyorlar iman etmedikleri halde hemde. Biz ise bir Lise mezunu İmamın eline verip ondan ögrenmeye calışıyoruz Allah ne demiş diye. Oysa Kuran Atomdan Matematikten Astrolojiden Fizikten Kimyadan Yaw aklına hangi dal hangi branş gelirse hepsinden bahsediyor. Yani bir çok dalda bir çok bilim adamının bir araya gelip anlamaya çalışması gereken bir Kitabı biz malisef ya duvarda süs olarak tutuyor yada Bir Lise mezunu İmamın elinde hiç ediyoruz demeyelimde gereken önemi vermiyoruz. Burda İmam hiçtir demiyorum Ama İmamın kapasitesi çok mu çok aşagılarda kalıyor demek istiyorum. Evet olsun bir Kurum Bir Kurul oluşturulsun her daldan bir ilim bir bilim adamı yanında yine İmamda olsun. Bu gün malisef O eski Tek başına yeterli olan Alimlerden kalmadı. Kuranı Kerim Bir sefrede okunup anlanacak bir kitap degildir. her okudugunda kendini okudugun kadar sana acan bir Kitaptır. kısacası şu onlar biliyordu ve yine bizden iyi biliyor bu kitabın nelere Kadir oldugunu. Şeytan biliyor bildigi halde iman etmiyor. Hele Bir Türkce Kuran Meali alıpta okuyupta ben Kuran okuyorum anlıyorum demek bir hiçtir. Mealden Kuran anlşılmaz bir çok kişide Meal okudugunu anladıgını sanarak malisef Ataist deist olurlar . Kuranı bilmez anlamaya calışmaz bir Mealin her şeyi anlatabildigini yada Kuranın o meal kadar oldugunu zannederler.

Tılısımı çözecek tek anahtar dogru anahtar Kuran içindeki AYET VE DUALARDIR. Yaw insan kanı istermiş olmadık işler istermiş çözüm için diyende şeytandandır. Kiliti açmak yerine daha beter kilitler insanın başınada musallat açar o dinsizler.

Tılısımı Papazmı iyi açar Hocamı :(

Bir kere o şarlatan üfürükcüler açamaz her sakallıya güvenmeyin.

Bizim İmamda gömü sistemini bilse Papazdan daha garantili güzel açar. Ama gel gör ki bizim İmam onların ne Gömü sistemini bilir nede yaşam kültünü.

Bir çok belgede Papaz açar der Papazın açması yazar . Bunun nedeni Papaz bir defa onların kanı onların torunudur yani miras yerini bulacak sözde :(

Ula halbuki cogu bizden caldıkları bizim malımız :(

Tamam Papaz açar tılısımı ama her papazda acamaz :( çünkü her papazda sistemi yöntemi bilmez :(

Bilen Papazda yine Kurandaki Ayet ve Dualarla açar.

Yaw hem papaz hem Kurandan Ayet Dua diyorsun delimisin sen :( yokkk deli degilim Onlar işine geldinmi Abdest alır Kuranı okurlar açılırmı tılısım onların okumasıyla Vallla açılır desem yeridir.

Uykum geldi bu gün :( hadi yeter bu günlük Dogaçlama gidiyor çok eksik hata bırakıyoruz eeee okumakta zor iş :(

Son düzenleme:

Sedegor

Kullanıcı
Allah iyiliğini versin inşallah sayende okulda okumadığım kadar okudum 😂 buarad kendine iyi bak eski dostum Allah'a emanetsin
Valla deli oglan ben bir ara yazarım bildigimi sonrada kaybolur giderim artık zor geliyor yazmak,, Ama sana gitmeden bir güzellik olsun isterim yaz hangi bölgede ugraşıyorsun bende bakıyım belge varmı. Yazdın önceden belki ama inan unuttum gitttim kaç kişi vardı yada ogün niyet yoktu :( ben giderim bulamasssın daha :( Bu konuyuda arşivle bazı kelime ve cümleleri şimdi degil belki cok daha sonra anlarsın. Hiç okumadıgın duymadıgın şeyleri yazıp kaybolacak bu deli :(

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Valla deli oglan ben bir ara yazarım bildigimi sonrada kaybolur giderim artık zor geliyor yazmak,, Ama sana gitmeden bir güzellik olsun isterim yaz hangi bölgede ugraşıyorsun bende bakıyım belge varmı. Yazdın önceden belki ama inan unuttum gitttim kaç kişi vardı yada ogün niyet yoktu :( ben giderim bulamasssın daha :(
Gardaşım eski dostum canın sağlığını isterim ben artık uğraşmıyorum bıraktım zaten bende gidiyorum birkaç gün içinde bir helallik konusu açar gönül dostları ile son muhabbetimi edeceğim artık yaşlandım bazı şeyler beni üzüyor çok alıngan oldum kalp kırmaktan kurkarım herşeyi yerinde vaktinde bırakmak lazım başlangıç olarak senden başlayayım hakkını helal et dostum ölmez sağ kalırsak bir gün görüşme üzer selâm olsun eski dostlara eski neşemize huzurumuza 🖐️

Kader25

Admin
Valla deli oglan ben bir ara yazarım bildigimi sonrada kaybolur giderim artık zor geliyor yazmak,, Ama sana gitmeden bir güzellik olsun isterim yaz hangi bölgede ugraşıyorsun bende bakıyım belge varmı. Yazdın önceden belki ama inan unuttum gitttim kaç kişi vardı yada ogün niyet yoktu :( ben giderim bulamasssın daha :( Bu konuyuda arşivle bazı kelime ve cümleleri şimdi degil belki cok daha sonra anlarsın. Hiç okumadıgın duymadıgın şeyleri yazıp kaybolacak bu deli :(
@sedegor ustam.
Google Sesle Yazma yi kullanin insallah.
Sen sesle anlat google yazsin.
Ben firsat buldukca duzenleme yaparim;
Nokta virgul, satir basi, Buyuk harf.
Hem yorulmamis olursunuz.
Bizlerde sizin bilgilerinizden daha fazla istifade etmis oluruz.
10 parmak bakmadan yazamayanlar icin yorucu olur. Kendimden biliyorum.

Sedegor

Kullanıcı
Gardaşım eski dostum canın sağlığını isterim ben artık uğraşmıyorum bıraktım zaten bende gidiyorum birkaç gün içinde bir helallik konusu açar gönül dostları ile son muhabbetimi edeceğim artık yaşlandım bazı şeyler beni üzüyor çok alıngan oldum kalp kırmaktan kurkarım herşeyi yerinde vaktinde bırakmak lazım başlangıç olarak senden başlayayım hakkını helal et dostum ölmez sağ kalırsak bir gün görüşme üzer selâm olsun eski dostlara eski neşemize huzurumuza 🖐️
Dur şu konu bitsin birlikte gideriz :( yaw coluk cocuk onlar boş ver. Haaa moral bozuyorlarmı :( bozmaya calışıyorlar. Şeytan giriyor koltuklarına onlar kendileriyle cebelleşiyorlar. Bendende bu kadar bu konu bitsin bekle bıraksanda bu işi bekle. Bu siteye nasipmiş belkide o kadar çaba harcayıp ugruna neleri verdigimiz gercek diye bulup gördüklerimiz. Belkide yine gercek sanıp gercek olmayanlar bunuda daga cıkıp define kazanlar yazacak belki dogrumu yanlışmı dogru ne yanlış olan ne :( ben bu günün parasıyla hatırı sayılır para ve emek harcadım bu gün burda yazdıklarıma çok kaybettim olanı harcadım zengindim fakir oldum Ama buldum gercek olanı buldum bu günde yarım metre kazmayı gözüm almıyor defineyi degil belki ama o belgeleride o haritalarıda o yöntemleride buldum. Bir adam ugraşırsa oluyor Su testisi su yolunda kırılıyor varsın su gelmesin :( Yazıyorumki işin başındakiler ya kırılsın ya o testiyle o suyu içsin. Üç kuruşluk adamlardan meded ummak adam olamyanın peşine gitmek kötü bir şey Ama defineciysen her şey oluyor inandırıyorlar. Her şeyi yaptık her şeyi denedik . Bizde bir söz var Sivaslı sözü :( kırk gün kar yagar, bir gün av olur, o gün de çarık yırtık olur :( çarıgı saglam olanlar o çarıgı yırtmadan o avı bulur inşallah

Moderatör tarafında düzenlendi:

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Dur şu konu bitsin birlikte gideriz :( yaw coluk cocuk onlar boş ver. Haaa moral bozuyorlarmı :( bozmaya calışıyorlar. Şeytan giriyor koltuklarına onlar kendileriyle cebelleşiyorlar. Bendende bu kadar bu konu bitsin bekle bıraksanda bu işi bekle. Bu siteye nasipmiş belkide o kadar çaba harcayıp ugruna neleri verdigimiz gercek diye bulup gördüklerimiz. Belkide yine gercek sanıp gercek olmayanlar bunuda daga cıkıp define kazanlar yazacak belki dogrumu yanlışmı dogru ne yanlış olan ne :( Lan ben bu günün parasıyla hatırı sayılır para ve emek harcadım bu gün burda yazdıklarıma çok kaybettim olanı harcadım zengindim fakir oldum Ama buldum gercek olanı buldum bu günde yarım metre kazmayı gözüm almıyor defineyi degil belki ama o belgeleride o haritalarıda o yöntemleride buldum. Bir adam ugraşırsa oluyor Su testisi su yolunda kırılıyor varsın su gelmesin :( Yazıyorumki işin başındakiler ya kırılsın ya o testiyle o suyu içsin
Birkaç gün süremiz var gardaşım 😂