Define Mekanı'na Özel Dedektör Kampanyası Hk | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Define Mekanı'na Özel Dedektör Kampanyası Hk

ekran1976

Kullanıcı
Bu cihaz çok suistimal edildi, monte ve demonte kit olarak satıldığı için kitleri alıp Hüseyin bey yapmış gibi satanlar oldu.
Eğer siz teknoloji ekibinin resmi sitesinden görüp telefonla arayıp aldıysanız, Hüseyin beyle iletişime geçin lütfen, biz minerale öttüğünü hiç görmedik
ustam bizzat hüseyin beyden aldım ...... 1000tl almıştım .....makina kargoyla geldi dedekörün bobininin plastik civatası çıkmamıştı ve kendim tuturmaya çalıştım ama civata gibi olmadı tabi gevşek oldu arazide başlık aşagı düşüyordu .....ayrımlı diye gönderildi degersizlere - rakamlı degerliye +rakamlı degildi telefon açtım hüseyin beye bu makina ayırmıyo diye eski versiyon yeni versiyon yüklenmesi gerekli dedi daha 10 gün önce aldıgım cihaz bu neden yeni versiiyon yükleyip göndermiyorsun ilgi alaka bu kadar işte ...çok kızdım ve bunlarda yetmiyomuş gibi arazide agaç kökü ,mineralli taş durmadan ötüyordu cihaz ilk açılırken yükleniyor yazısı çıkıyor rakamlar 30-40 yüklenince makina donuyordu velasılı ben ne ilgi alakadan nede makinadan memnun kalmadım

yumu55

Kullanıcı
Samsun bölgesi mineralli bir bölge önerebılcegınız sıtesınden cıhaz varmıdır ?

gıral

Vip Üye
Arkadaşlar dedektörlere nedense güvenim kalmadı çokayrım yapan bimarkavar onunda derinlik bikarış dahafazlasını bengörmedim yüzeysel bişeler arayan arkadaşlar için odediğim iyi amaderinde bişe arıyorsak birbirimizi kandırmayagerek yok dedektörler havaciva benimde fikrim böyle belki derinliği olanlar vardır onlarında neye öttüğü bellideğil şimburadan yanlış yönlendirme yapmış olmayalım bunlarkendi fikrim

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Ekran1976 nın yazdıklarına Hüseyin ustanın bir cevapı olmalı, bu arkadaş bu kadar ısrarla bunu yazıyor ise bunu açıklaması olmalı diye düşünüyorum.
Selamlar.
Mavran ustam,arkadaşımızın yaşadığı durum elbette hoş değil.bizim tavsiyemiz,kargo ile gönderme değil,bizatihi istenilen özelliklerde olanı yerinde deneyerek test ederek alınmasıdır.bir kaç arkadaşımız memnuniyetini belirtmiş. HÜSEYİN beyin siteyi takip ettiğini sanmıyorum. elbette onun bu konudaki düşüncelerini izlesek durum daha ayrıntılı olarak anlaşılacaktır.
arkadaşımız 1000 tl ye aldığını ifade ediyor. bu değerde bir cihazdan bir çok işlevi görmesini ben beklemem. ama ayırım yapıyor ,minerale gitmiyor şu kadar derinliğe gidiyor gibi benzeri olumlu detaylar verilerek sunulmuşsa hiç birimizin tasvip etmesi beklenemez.bizden bir üyemiz bizim aracılığımızla aldığında böyle bir durum yaşanacağını sanmıyorum.
Gıral kardeşim cihaz konusunda bende ihtiyatlı olanlardanım.
bir ANKARA toplantımızda,asi ve ankaralı ustalarla birlikte idik.bir çok arkadaşımız vardı. hatta videoyada alınmış burada yayınlanmıştı. biz kendi sistemimizle değerli değersiz maden olanları ve mineralli yerleri ayrıma çalışması yaparken, ankaralı kardeşimizde dedektör getirmiş birde ben bakayım dedi.emin olunuz ilk defa şahit oldum benim değerli verip gümüşmü altınmı olduğunu ayırmadığım,(şu ana ayırabiliyorum hatta her madenide kesinlikle cinsini kaçırmam) bu altın bu gümüş ve değersiz metalli yere değersiz olarak verdi.ben hayret etmiştim. tabiki derinlik fazla değildi. samimi ve garantili veren firma tavsiye ettiği derinliğe ve ayırıma ne diyor . hepsinin ayni değerde olması beklenemez.

esrarengiz2828

Kullanıcı
Arkadaşlar dedektörlere nedense güvenim kalmadı çokayrım yapan bimarkavar onunda derinlik bikarış dahafazlasını bengörmedim yüzeysel bişeler arayan arkadaşlar için odediğim iyi amaderinde bişe arıyorsak birbirimizi kandırmayagerek yok dedektörler havaciva benimde fikrim böyle belki derinliği olanlar vardır onlarında neye öttüğü bellideğil şimburadan yanlış yönlendirme yapmış olmayalım bunlarkendi fikrim
Demekki sen dedektorle fazla calismadin veya kullanmadin bu iş incelik ve emek ister bazen bir karista çıkan malzeme daha iyi öğrendi mı bir metre gibi iki metre gibi derinliklerde rastlanan malzemeler olmuştur bu işi benimsemek bu yana dedektorle yatacaksin demem yeterlidir herhalde

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MAVRAN

Super Moderatör
Mavran ustam,arkadaşımızın yaşadığı durum elbette hoş değil.bizim tavsiyemiz,kargo ile gönderme değil,bizatihi istenilen özelliklerde olanı yerinde deneyerek test ederek alınmasıdır.bir kaç arkadaşımız memnuniyetini belirtmiş. HÜSEYİN beyin siteyi takip ettiğini sanmıyorum. elbette onun bu konudaki düşüncelerini izlesek durum daha ayrıntılı olarak anlaşılacaktır.
arkadaşımız 1000 tl ye aldığını ifade ediyor. bu değerde bir cihazdan bir çok işlevi görmesini ben beklemem. ama ayırım yapıyor ,minerale gitmiyor şu kadar derinliğe gidiyor gibi benzeri olumlu detaylar verilerek sunulmuşsa hiç birimizin tasvip etmesi beklenemez.bizden bir üyemiz bizim aracılığımızla aldığında böyle bir durum yaşanacağını sanmıyorum.
Gıral kardeşim cihaz konusunda bende ihtiyatlı olanlardanım.
bir ANKARA toplantımızda,asi ve ankaralı ustalarla birlikte idik.bir çok arkadaşımız vardı. hatta videoyada alınmış burada yayınlanmıştı. biz kendi sistemimizle değerli değersiz maden olanları ve mineralli yerleri ayrıma çalışması yaparken, ankaralı kardeşimizde dedektör getirmiş birde ben bakayım dedi.emin olunuz ilk defa şahit oldum benim değerli verip gümüşmü altınmı olduğunu ayırmadığım,(şu ana ayırabiliyorum hatta her madenide kesinlikle cinsini kaçırmam) bu altın bu gümüş ve değersiz metalli yere değersiz olarak verdi.ben hayret etmiştim. tabiki derinlik fazla değildi. samimi ve garantili veren firma tavsiye ettiği derinliğe ve ayırıma ne diyor . hepsinin ayni değerde olması beklenemez.

Sayın Abim siz haklısınız 1000 TL ye alınan makineden fazla birşey beklenmez. Benim vurgulamak istediğim arkadaşımızın bu ürün üzerinde yapılan yorumun karşılığında bir açıklama olursa iyi olur. Sonuçta dek taraflı bir açıklama olur bu da bizim mekanımıza uymaz. Herkesin söz hakkı olmalı diye düşünüyorum.
Eğer yazım bir yanlışa yol açtıysa kendi kalemimi ben kıramam sizler kırın gitsin.:oops:

esrarengiz2828

Kullanıcı
bu cihaz belli bi ara araştırma ve geliştirmede uzun yol kat etti bazı cihazları belli bi süre sonra kullanıcı yorumları ve denemeleri ile değişik malzeme ve ekipman ekleyerek değiştirdiler ve son haline getirdiler doğal olarak başta yaptıkları tam düzenli ve verimli çalışmamış olabilir bende almıştım bendede aynı sorunlar vardı ama bunu ilk yapan ve diyotuna kadar bilen birinin yapması ile ustasının yapması bir olmaz diye düşünüyorum son halindeki cihazı kulanmadım ama elime geçerse tes edip olumlu veya olumsuz bizzat paylaşırım saygı vede sevgilerimle

gıral

Vip Üye
Ustalarım ben genelmanada bigörüş belirttim yanişuveyabu dedektör demedim belkibu bahsekonu olan dedektör iyidir geliştirilmiştir emekverenlerin hakkına girmek istemem bukonuyu okuyanlarıda yanlış yönlerdikmek istemem fakat ucuzmakineleride pahalımakineleride çoğunugördük bizzatkullandığımda oldu kullananlarıda gördüğümüz çok netice ibarıile tırt fiyasko tıraş bilmem anlatabildimmi ustalarıma saygım sonsuz aydınlatıcı bilgileri için hepsine minnettarız

gıral

Vip Üye
Demekki sen dedektorle fazla calismadin veya kullanmadin bu iş incelik ve emek ister bazen bir karista çıkan malzeme daha iyi öğrendi mı bir metre gibi iki metre gibi derinliklerde rastlanan malzemeler olmuştur bu işi benimsemek bu yana dedektorle yatacaksin demem yeterlidir herhalde

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ustam benim kışaylarında zamanım çok hanidediğingibi dedektörle yatacaksın aynende öyleyaptım ama nafile benimdeğil dedektörün kapasitesi neyse okadar hacımurattan mersedesolmuyor ustam